Deň hrdinov v Ružinove: Vojaci, hasiči, policajti a zdravotníci spolu v akcii!

Ružinov sa v túto sobotu stane dejiskom hrdinstva a odvahy! Na jednom mieste sa stretnú naši skutoční hrdinovia – vojaci, hasiči, policajti a zdravotníci. Pripravte sa na zážitok plný adrenalínu a zábavy na podujatí Hrdinovia v Ružinove a to už 22. júna 2024! Pred Domom kultúry Ružinov na Ružinovskej ulici 28 v čase od 15:00 do 18:00 hod. sa vám otvoria brány do sveta, kde sa stretne odvaha, oddanosť a nasadenie hrdinov Slovenska.

Program pre všetkých

Ministerstvo obrany Slovenskej republiky sa zapojilo do podujatia predstavením vojenskej a policajnej techniky, ktorá ohromí návštevníkov všetkých vekových kategórií. Deti sa môžu tešiť na vojenské adrenalínové hry a detskú vojenskú prípravu. Pre najmenších je pripravené aj maľovanie na tvár maskovacími farbami a množstvo ďalších atrakcií.

Inšpiratívne ukážky a rekordné výzvy

Podujatie podporí aj Slovenský Červený kríž, Ružinovskí hasiči a Čestná stráž Ozbrojených síl SR. Návštevníci sa môžu zúčastniť aj pokusu o slovenský rekord v počte resuscitácii. Škola Life is Perfect pod vedením talentovaného Johnnyho Mečocha predvedie dynamické tanečné vystúpenie, ktoré rozhýbe každého prítomného.

Vrchol podujatia: Záchranná ukážka hasičov pri automobilovej nehode!

O 16:30 sa pripravte na adrenalínovú ukážku, ako hasiči rýchlo a efektívne zasahujú pri autonehode. Uvidíte, ako sa postarajú s ich zručnosťou o záchranu životov a minimalizovanie škôd.

Vstup zadarmo!

Nenechajte si ujsť príležitosť na osobné stretnutie so skutočnými hrdinami a zažitie nezabudnuteľného zážitku. A čo je najlepšie? Vstup na podujatie je úplne zdarma! Tak pridajte sa k nám v sobotu 22. júna 2024 a prežite deň plný adrenalínu, zábavy a obdivu!


PROGRAM

15:30 - show program Čestnej stráže Ozbrojených síl SR
16:00 -  Tanečná škola Life is Perfect pod vedením Johnnyho Mečocha
16:30 - show program záchranné práce hasičov pri automobilovej nehode

sprievodné podujatia

- prehliadka vojenskej techniky

- Slovenský Červený kríž

- Ružinovskí hasiči (hasičský vláčik, striekanie na terč)

- detská vojenská príprava (buzola, mínohľadačka, komunikácia s vysielačkou)

- simulátor nárazu

- maľovanie na tvár maskovacími farbami

Pre viac informácií navštívte www.cultusruzinov.sk.

rNUlife.sk / TS, foto zdroj: CULTUS Ružinov

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.