ZAŽITE TRANSFORMATÍVNE UMENIE CORAÇÃO V NOVEJ SYNAGÓGE V ŽILINE

Projekt Coração sa zrodil v nádhernej prírode Azorských ostrovov. Prostredníctvom hudby a skúseností Ivany Mer sa spojili ženy, aby vám 11. júna 2024 ponúkli jedinečný umelecký zážitok. Informácie o kúpe vstupeniek a ďalšie podrobnosti nájdete TU.

Nalaďte sa na predstavenie čítaním rozhovorov na webovom magazíne Sietovka.sk. Umelkyne v nich svojským spôsobom uchopili sedem rovnakých otázok a každá ponúka kúsok seba vo vzťahu ku Coração.

„Priala by som si, aby Coração priniesol každému presne to, čo potrebuje. To, čo bude pre ňu alebo pre neho výživné. Želám si, aby sme spoločne zažili multižánrový zážitok, lásku, čas a krásu, ktorá nás spoločne i individuálne napĺňa v súčasnej verzii Coração – v jedinečných priestoroch Novej synagógy, ktorá je sama o sebe liečivá,“ povedala Ester Sabik, éterická bytosť projektu Coração.

Hlavným mediálnym partnerom projektu je Rádio Efemko, kde si v najbližších dňoch môžete vypočuť exkluzívny rozhovor s Ivanou Mer o celom pripravovanom projekte.

Projekt Coração je podporený z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia.

O predstavení Coração:

Coração je multidisciplinárny umelecký projekt pod vedením hudobníčky Ivany Mer, ktorého cieľom je poskytnúť divákom hlboký a transformačný zážitok prostredníctvom integrácie hudby, vizuálneho umenia a performance.

Zámer a hudbu Ivany Mer dopĺňa režisérka a filmárka Tereza Vejvodová, svetelný dizajn prinesie maliarka a vizuálna umelkyňa Kristína Kandríková, súčasťou projektu je aj tanečníčka Edita Antalová, fotografka Ester Sabik ako performerka a o scénografiu sa postará regard extérieur projektu Ivana Piatrová. @coracao_collective

O Novej synagóge v Žiline:

Nová synagóga v Žiline je kultúrnym a umeleckým centrom známym svojimi jedinečnými architektonickými priestormi, ktoré poskytujú inšpiratívne prostredie pre inovatívne umelecké projekty.

NOVÁ SYNAGÓGA (novasynagoga.sk)

rNUlife.sk / TS

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.