Zábavný park Šmolkovia otvoril lunapark, príďte si užiť kolotoče, autodrom aj trampolíny pod holým nebom

Zábavný park Šmolkovia Magický svet otvoril vonkajší lunapark! Okrem Šmolkovskej dedinky a zábavy vo vnútri si v bratislavskom Sport Mall v Lamači môžu rodičia aj deti užiť atrakcie aj pod holým nebom. Čaká na vás bazén s lodičkami, trampolíny, detský autodrom, skákací hrad aj retiazkový kolotoč. Na slávnostnom otvorení vystúpilo  obľúbené Spievankovo, ktoré si nenechal ujsť raper Ego, soulová diva Anita Soul a speváci Peter Cmorík či Robo Papp s rodinkami.

Šmolkovská dedinka je otvorená už takmer štyri mesiace a teší sa veľkému záujmu. Zábavno-vzdelávací park sa rozprestiera na 5000 štvorcových metroch a jeho súčasťou je vnútorná zábavná zóna plná skákacích hradov, virtuálnej reality, atrakcií, koníkov a autíčok. Teraz sa Šmolkovský svet rozšíril o atrakcie pod holým nebom.   

„Vďaka novej vonkajšej  zábavnej zóne poskytneme návštevníkom niekoľko možností, ako plnohodnotne stráviť chvíle v Šmolkovskej dedinke. Počas jednej návštevy tak zažijú veľké dobrodružstvo, zabavia sa vo vnútornej fun zóne a k tomu sa vybláznia v našom novom vonkajšom lunaparku. Deti si tak užijú srandu v bazéne s lodičkami, na skákacích hradoch či trampolínach, máme tu aj nádherný kolotoč s koníkmi a autíčka pre najmenších. Rodičia tak môžu oddychovať a pozerať sa na deti z našej oddychovej zóny. Veľký bonus je to, že všetko máme v cene jednej vstupenky,“ vysvetlila Zuzana Benediktová, za tím JVS GROUP.

            Na slávnostnom otvorení lunaparku vystúpil najúspešnejší detský projekt Spievankovo s ich najväčšími hitmi. Spievanka a Zahrajko roztancovali celý areál a deti, rodičia aj hostia si spolu zaskákali.

„Sme radi, že sme si s deckami mohli zatancovať, bolo to úplne super tu so Šmolkami. V novootvorenom lunaparku sme sa dobre zabavili a môžete aj vy, bude tu celé leto. Šmolkovská výstava je veľmi pekná a ja som rada, keď sa pre deti robia takéto kvalitné veci. Aj my prinášame deťom na leto nový program o záchrane zemegule s názvom Letíme k vám,“ tešila sa speváčka, skladateľka a umelecká šéfka Spievankova Mária Podhradská

Zábavný lunapark si užili už viaceré osobnosti s rodinkami. Do Sport Mall na Hodonínskej ulici zavítali raper Ego, speváci Peter Cmorík a Robo Papp či soulová diva Anita Soul. Šmoulami sa nechala očariť aj herečka Milena Minichová.

„Užili sme si to s dcérami, aj Spievankovo aj obrie trampolíny. Už sme absolvovali aj skákací hrad a samozrejme Šmolkovskú zmrzlinu aj cukrovú vatu. S deťmi si to užívam, teraz je to krásne obdobie,“ prezradil raper Ego.  

„Moje 6-ročné deti Šmolkov pozerajú v televízii. Čiže, keď som povedal, že ideme sem, tak bolo, že hurá. A dozvedel som sa, že Šmolkovia majú 65 rokov, čiže boli súčasťou aj môjho detstva. Človek z toho asi nikdy nevyrastie, ja si to tiež rád pozriem. Je to veľmi príjemný park. A rovnako som si zaskákal na hity Spievanky a Zahrajka, ktorých piesne poznáme s deťmi naspamäť,“ s úsmevom povedalspevák Peter Cmorík.

Zábavno-vzdelávací park Šmolkovia – Magický svet ponúka množstvo objavov a interaktívnych dobrodružstiev. Deti zistia, ktorému zo Šmolkov sa najviac podobajú a naučia sa hovoriť šmolkovskou rečou. Šmolkovská dedinka prináša nielen zábavu, ale aj poznanie. Celou výstavou návštevníkov sprevádza prírodovedný chodník, ktorý deti naučí ako sa chovať v lese a ako ho ochraňovať.  A dôležité je aj šírenie programu OSN na záchranu planéty, ktorý môžete vidieť vo vnútri výstavy.Šanca užiť si rozprávkovú atmosféru parku ako aj všetky atrakcie bude ešte ďalšie tri mesiace do nedele 1.9.2024.

Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal a priamo na mieste. Všetky vnútorné aj vonkajšie zábavné aktivity sú v cene vstupenky. Informácie  a otváracie hodiny nájdete na www.smolkoviabratislava.sk

rNUlife.sk / TS, foto: JVS group

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.