Do kín ide Haikyu! 🏐🏐🏐 Nový anime zážitok plný volejbalovej vášne a rivalstva

Pri napínavých akčných súbojoch nemusia vždy rinčať meče. V novom anime Haikyu!! The Dumpster Battle na zaslúžené víťazstvo totiž stačia dobre mierené smeče. V tejto anime novinkeje volejbal všetkým - priestorom pre ambicióznych outsiderov, tvrdú makačku, vybičované emócie, športovú akciu plnú zvratov, napínavé fér aj nefér súboje, ale predovšetkým súperenie medzi dvoma nezmieriteľnými stredoškolskými tímami. Mačkám aj Havranom ide o všetko - dokázať, kto je najlepší, raz a navždy.

Dokážu však Šójó Hinata a Tobio Kagejama prehltnúť vzájomnú nevraživosť a spolupracovať, aby ich tím Karasuno vôbec mal šancu proti rivalom z Nekomy v zápase, po ktorom už nebude žiadna odveta? Dozvieme sa to už 30. mája, kedy Haikyu!! The Dumpster Battle vstupuje do slovenských kín v distribúcii Itafilmu.

Synopsa: Shoyo Hinata sa pripojí k volejbalovému klubu Karasuno High, aby bol ako jeho idol, bývalý hráč Karasuna známy ako „Malý obor“. Hinata však čoskoro zistí, že musí spojiť sily so svojím nepriateľom zo strednej školy Tobiom Kageyamom. Ich odlišné herné štýly sa zmenia na prekvapivú zbraň, ale dokážu poraziť svojho rivala Nekoma High? Uvidíme v dlho očakávanom „Dumpster Battle“, konečnom súboji medzi dvoma tímami.

Základom pre film je rovnomenná manga Haruiči Furudateho Haikyu!!, ktorá vychádzala na pokračovanie v časopise Weekly Shonen Jump vydavateľstva Shueisha v rokoch 2012-2020, spolu v 45 zväzkoch. Obľúbenú volejbalovú ságu o ambicióznych outsideroch do filmovej podoby dostal Susumu Micunaka ako scenárista a režisér. Takahiro Kišida mal na starosti výtvarnú stránku postáv a Takahiro Čiba zase animácie. O hudbu sa postarali Juki Hajaši a Asami Tačibana. V slovenských kinách ho uvidíme v pôvodnom znení s českými titulkami.

Kým budete čakať na Haikyu!!The Dumpster Battle v kine, čo takto oprášiť volejbalku a vyskúšať pár smečov, keď najbližšie pôjdete von s kamošmi?  

rNUlife.sk / TS

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.