Temné rodinné tajomstvá odkryje slovenský film Spiaci účet. Pozrite si jeho trailer!

V novom slovenskom filme budú musieť mladí manželia čeliť dileme, pred ktorú ich postaví nečakane objavené dedičstvo. Režisér a scenárista Miloslav Luther, tvorca filmov Chodník cez Dunaj, Anjel milosrdenstva či Útek do Budína,nakrútil intenzívnu drámu, v ktorej vypláva na povrch ťaživá minulosť jednej rodiny. Snímka Spiaci účet príde do kín 18. apríla 2024, už teraz si však môžete pozrieť prvé zábery v čerstvo zverejnenom traileri.

Mladí manželia, ktorých stvárnia Richard AutnerDominika Morávková, sa v ťažkostiach rozhodnú predať vzácny obraz, zdedený po starých rodičoch. Nájdu v ňom chúlostivý odkaz, ktorý sa pokúšajú rozlúštiť. Odkrývajú vďaka tomu temné tajomstvo rodiny, ktoré siaha až do obdobia druhej svetovej vojny a malo zostať zabudnuté. Pokušenie získať peniaze je veľké, ale s bohatstvom tak preberú na seba aj vinu svojich predkov, ktorá mala zostať utajená...

Trailer, ktorý tvorcovia v týchto dňoch predstavili svetu, prezrádza, že sa dej snímky bude odohrávať v dvoch časových rovinách - dramatické pátranie po pôvode cenného obrazu zavedie hrdinov hlboko do histórie, ale preverí aj pevnosť rodinných vzťahov a väzieb v súčasnosti.

Okrem Richarda Autnera, ktorý sa aktuálne objavuje na televíznych obrazovkách v seriáloch Nemocnica či Zrada, a Dominiky Morávkovej, ktorá stvárňuje jednu z hlavných postáv v seriáli Čas nádejí, sa na plátne objavia aj František Kovár, Anna Maľová, Veronika Meszárosová, Dávid Uzsák, ale aj české herecké hviezdy Iva JanžurováVladimír Polívka.

Spiaci účet je drámou o pátraní po tajomstve dedičstva, ktoré všetko zmení. Do slovenskej kinodistribúcie snímku uvedie distribučná spoločnosť Continental film.

rNUlife.sk / TS

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.