Rio Mare Desiata Roka 2023: Druhý ročník ovládla Nina Jakubčíková, u verejnosti zabodovala Rebeka Tulejová

V bratislavskom Chefparade prebehol už druhý ročník gastronomickej súťaže Rio Mare Desiata roku určenej študentom stredných škôl so zameraním na gastronómiu a stravovacie služby. Z desiatok prihlásených vyberala odborná porota zložená z profesionálov slovenskej gastronómie toho najlepšieho.

Súťaž Rio Mare Desiata roka predstavuje jedinečnú možnosť pre mladých talentov zo študijných odborov s gastronomickým zameraním. Tohtoročný druhý ročník súťaže ponúkol znova zaujímavú príležitosť pre študentov z celého Slovenska, ktorí sa stretli v súboji o atraktívne ceny a hodnotné skúsenosti. Medzi hlavné výhry patrilo okrem iného vybavenie gastro učebne v hodnote 2000 eur.

Garantom súťaže bol skúsený šéfkuchár a gastronomický expert Martin Kolník, ktorý sledoval a hodnotil výkony nominantov spoločne so svojimi kolegami Michalom Konrádom a úspešnou kuchárkou v oblasti zdravého stravovania, Denisou Stefanovou.

Desiata roka 2022

Svojím kritickým okom však hodnotila aj porota usporiadateľa zložená zo zástupcov značky Rio Mare, ktorú zastupoval marketingový riaditeľ Honza Jedlička, značky Tefal prezentovaný marketingovou manažérkou Veronikou Bartákovou a zástupkyňou časopisu F.O.O.D., Silviou Grossmannovou. Výber na stupne víťazov bol nesmierne ťažký, pretože všetci účastníci preukázali svoje kulinárske nadanie a vášeň pre varenie. Celým dňom sprevádzala moderátorka a herečka Kvetka Horváthová.

OCENENIA

1. miesto – Nina Jakubčíková, SOŠ obchodu a služieb Trnava

2. miesto – Rebeka Tulejová, Stredná odborná škola Snina

3. miesto – David Kralik, SOŠ obchodu a služieb Priviedza

cena Tefal, hlasovanie verejnosti – Rebeka Tulejová, Stredná odborná škola Snina

Gratulujeme víťazom za ich jedinečné výkony a všetkým zúčastneným tlieskame za nasadenie, s ktorým do tejto súťaže šli! Už teraz sa tešíme na ďalší ročník!

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.