Speváčka Tereza Mašková: Tieto hodinky si vezmem na koncert, tréning aj na červený koberec

Ružové vlasy, dokonalý hlas a vášeň pre módu - aj týmito slovami by sme mohli opísať českú hviezdu Terezu Maškovú. Pokiaľ ide o jej kariéru, má na konte úspech za úspechom už od čias, kedy sa jej tvár objavila v speváckej súťaži Česko-Slovenská SuperStar. Aktuálne účinkuje v českej verzii tanečnej šou StarDance, kde objavuje svoje schopnosti na parkete.

O tom, že je talentovaná speváčka, niet pochýb, no už málokto vie, že Tereza je tiež vyznávačkou aktívneho životného štýlu a zároveň si potrpí aj na módu. Zvládnuť takýto hektický režim vie byť poriadne náročné. Našťastie sa v mnohom môže spoľahnúť na svojho nového osobného asistenta - a zamilovala si ho natoľko, že naň už nedá dopustiť.

Od Česko Slovensko má Talent, cez SuperStar až po český Let's Dance

Ako 14 ročná rozcítila porotu CS Má Talent

Už v úvode svojej kariéry, keď sa Tereza po prvý krát objavila pred porotcami súťaže Československá SuperStar, zaujala svojou nezvyčajnou vizážou. Na prvý pohľad porotu uchvátili jej príznačné žiarivo ružové vlasy. Zaujímavosťou je, že hoci táto farba vlasov podľa jej vlastných slov nebola prvou voľbou, dnes je jej poznávacím znamením.

Po jej vystúpení na castingu však zistili, že na Tereze je niečo viac ako len farebné vlasy. Už na castingu jej sám Paľo Habera vyjadril dôveru, a dokonca predpovedal aj to, že nakoniec skončí vo finále. A tak sa aj stalo - Tereza sa totiž v roku 2018 stala víťazkou Československej SuperStar.

Odvtedy naspievala nemalé množstvo piesní, odohrala koncerty, účinkovala v českej verzii šou Tvoja tvár má známy hlas, a aktuálne sa naplno venuje tanečnej súťaži StarDance. Čo už o nej ale vie málokto je, že okrem hudobného nadania Tereza vyniká aj v iných oblastiach. Tereze totiž záleží na tom, aby žila svoj život aktívne, či poznala svoj zdravotný stav. Zároveň je tak trochu módny chameleón a potrebuje za každých okolností vyzerať dobre. Skĺbiť všetky tieto roly dohromady však nie je vždy ľahká úloha.

Štýlový smart pomocník vždy po ruke

Našťastie jej v tom pomáha šikovný smart pomocník, ktorý Tereze umožňuje udržiavať si prehľad o povinnostiach, tréningoch aj zdraví. Dokáže totiž napríklad zmerať prijaté aj spálené kalórie, ponúka viac ako 100 tréningových režimov a celodenné sledovanie zdravotných údajov so smart sledovaním cyklu. A to najlepšie? Vďaka krásnemu dizajnu sa hodí k jej každodennému outfitu, ktorý si zakaždým starostlivo vyberá. Reč je o novinke od Huawei - smart hodinkách Watch GT 4.

“Veľmi sa mi páči, keď ženy nosia hodinky. Keďže pravidelne športujem a striedam rôzne štýly obliekania, je pre mňa dôležité, aby som ich mohla zladiť ku všetkému. Aj preto ma potešilo, keď Huawei prišiel s novinkou Watch GT 4, pretože ich dizajn je skutočne univerzálny a pripomína skôr klasické hodinky, čo sa mi veľmi páči,” vyjadrila sa k hodinkám speváčka.

A aby si schopnosti hodiniek vyskúšala na vlastnej koži, Tereza podstúpila populárnu výzvu zo sociálnych sietí s názvom “Pick one paper challenge”, kde kreatívnym spôsobom plnila náhodne vybrané úlohy.

Ideálny asistent pre zdravý životný štýl

Ako prvú si vytiahla neľahkú úlohu - spáliť kalórie. Našťastie, Tereza sa jej nezľakla, nasadila hodinky a vydala sa na beh mestom. Kruhy aktivít na ciferníku jej hneď ukázali, koľko spálila, následne si v aplikácii Huawei Health (Zdravie) v smartfóne mohla skontrolovať detaily svojho výkonu. Aby to ale nemala príliš ľahké, jednu z výziev pre ňu vymyslel aj víťaz súťaže Let's Dance, tanečník Vilda Šír, vďaka čomu objavila čaro tzv. hula-hoop kruhov. A nielen to - šlo jej to viac než dobre!

Aj s poslednou výzvou sa Tereza popasovala po svojom. Za úlohu si vytiahla módnu skladačku - zladiť smart hodinky s outfitom. Vďaka klasickému dizajnu, pripomínajúcemu obyčajné hodinky, to s Watch GT 4 nebol pre ňu žiadny problém. Hodinky umožňujú vybrať si z databázy tisícov digitálnych ciferníkov, z ktorých si môže každá nositeľka vybrať presne taký, ktorý ladí k jej outfitu či nálade.

“Som rada, že som mohla otestovať túto novinku, a to hlavne preto, že sa sama snažím žiť aktívnym životom a zároveň mám rada štýlové veci. S novinkou od Huawei môžem sledovať svoj zdravotný stav, progres pri tréningu aj hektický životný štýl. A takto mám svojho asistenta vždy poruke, teda na zápästí,” dodáva na záver Tereza.

Celú výzvu a to, ako sa s ňou speváčka popasovala, nájdete v tomto videu na Instagrame.

rNUlife.sk / Michael Gajdoš, NEUROPEA

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.