HC Slovan pripravil pre fanúšikov otvorený tréning s autogramiádou

Hokejový klubu Slovan Bratislava zorganizoval na štvrtok 6. septembra deň otvorených dverí. Na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu sa budú môcť fanúšikovia zúčastniť na otvorenom tréningu A-mužstva, na tlačovej besede sa môžu pozhovárať s vybranými hráčmi a trénerom. Všetko vyvrcholí prehliadkou kabíny.

Vedenie klubu chce takýmto spôsobom zlepšiť interakciu s fanúšikmi. Hráči A-mužstva budú k dispozícii aj na autogramiáde, návštevníci si počas tréningu budú môcť overiť svoje hokejové znalosti rôznymi vedomostnými súťažami na kocke ZŠ.

Nové dresy HC SLOVAN 2023/24 sa pred otváracím zápasom sezóny (v piatok 15. septembra) dostanú do oficiálneho fanshopu v troch verziách - fandres, replica a authentic. 
Na základe prijatých pravidiel Tipos extraligy bude Slovan v prvej polovici základnej časti do 25. kola nastupovať doma v bielej verzii dresov, zatiaľ čo na klziskách súperov budú hráči obliekať tmavomodrú verziu. V druhej polovici základnej časti, ako aj v play off sa farby dresov vymenia. 

Otvorený tréning odštartuje o 16.30 h a potrvá 45 minút. Počas neho budú môcť diváci získať rôzne klubové suveníry, hlavnou cenou večera sú 4 VIP vstupenky na otvárací zápas sezóny Slovana proti Dukle Michalovce (15. septembra o 17.00 h).

HC SLOVAN Bratislava

rNUlife.sk

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.