FUTBAL - Zápas s Portugalskom sa blíži - dôležité pokyny pre fanúšikov

Celé futbalové Slovensko sa teší na kvalifikačný zápas Slovensko - Portugalsko (8. septembra 2023 o 20.45 na NFŠ v Bratislave). Prinášame odpovede na dôležité otázky pre fanúšikov, ktorí sa na tento atraktívny duel chystajú.

Vstupenky sú už vypredané, v pokladniciach na štadióne sa žiadne nebudú dať zakúpiť. Keďže sa objavili už falošné vstupenky, upozorňujeme fanúšikov, aby si nekupovali vstupenky od tretích osôb, iba cez oficiálnych predajcov, ktorými sú SFZ a Ticketmedia.

Záujem niekoľkokrát prekročil kapacitu štadióna, v prvej fáze sa vstupenky vypredali za 43 minút, v druhej augustovej fáze predaja sa zvyšné vstupenky vypredali za desať minút.

Vstupenky na duel s Lichtenštajnskom (11. septembra o 20.45 na NFŠ) sú ešte v predaji online.

POKYNY pre fanúšikov

  • Upozorňujeme všetkých fanúšikov, aby sa dostavili k štadiónu v dostatočnom časovom predstihu, najmenej 2 hodiny pred zápasom, aby plynulo prešli bezpečnostnými kontrolami a to kontrolou údajov na vstupenke spolu s údajmi na doklade totožnosti a následne bezpečnostnou kontrolou zameranou na zakázané a nebezpečné predmety.
  • Taktiež, aby využívali parkovacie miesta zvýraznené v pláne NFŠ mapa parkovanie, nakoľko ulice okolo štadióna budú uzavreté pre dopravu (Kalinčiakova ul., Viktora Tegelhoffa) 
  • Žiadame všetkých fanúšikov, aby v prípade, že nepoznajú štadión alebo nevedia z ktorej strany štadióna majú vstup, kontaktovali dobrovoľníkov - informátorov, ktorí budú rozmiestnení v blízkom okolí štadióna a budú fanúšikov navigovať. 
  • Od 14.00 je pre fanúšikov pripravený Fan PARK, kde ich čakajú skvelé aktivity– maľovanie na tvár, súťaž s Fortunou, futbalové výzvy, vystúpi Majself a Dominika Mirgová, pripravená je autogramiáda Martina Škrtela, stánky s občerstvením, nebude chýbať ani fanshop SFZ, kde budú pre fanúšikov v predaji napríklad aj spomienkové tričká, šály a šiltovky na tento zápas.

VSTUP ZŤP-S (vozíčkar + doprovod)

Vstup držiteľov vstupenky ZŤP-S je cez GATE C1, kde bude usporiadateľom skontrolovaná vstupenka. Po vstupe na štadión sa vozíčkari s doprovodom presunú na tribúnu A / B a k danému sektoru, kde sú vyhradené miesta pre vozíčkarov.

V prípade, že na danú vstupenku sa pokúsi prejsť iný držiteľ vstupenky ako vozíčkar s doprovodom, aj v prípade ZŤP-S preukazu, nebude na štadión vpustený.

BUFETY

V bufetoch bude možné platiť iba platobnou kartou. 

Upozorňujeme, že každý návštevník, aj maloleté dieťa, musí mať platnú vstupenku na konkrétne sedadlo na štadióne. Na tento zápas, ako aj pri plnej obsadenosti jednotlivých sektorov, nie je možné zobrať dieťa na štadión bez vstupenky a posadiť si ho na kolená.

V prípade zľavnených vstupeniek je potrebné sa pri vstupe na štadión preukázať patričným dokladom(ZŤP preukaz, dokladom totožnosti alebo kartičkou poistenca, ak sa jedná o dieťa do 12 rokov), ak bude držiteľ vstupenky vyzvaný usporiadateľom pri vstupe na štadión.

Opäť upozorňujeme, že na už zakúpených vstupenkách nie je možné zmeniť údaje držiteľa vstupenky, ani ich prepisovať.

  • Balíková vstupenka je jedna platná vstupenka s daným QR kódom na dva zápasy a je potrebné si ju ponechať aj na druhý zápas, tj. na Slovensko – Lichtenštajnsko. 

rNUlife.sk / SFZ

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.