DIGITÁLNE INOVÁCIE V ZLEPŠOVANÍ ZDRAVOTNEJ STAROSTLIVOSTI V ONKOLÓGII

Digitálne inovácie v zlepšovaní zdravotnej starostlivosti v onkológii prinášajú zlepšenie kvality zdravotnej starostlivosti, zvýšenie efektívnosti a zníženie nákladov v rámci celého systému.

Včasná detekcia, presná diagnostika a personalizovaná liečba sú kľúčové predpoklady k tomu, aby lekári mohli zlepšiť výsledky liečby pacientov s rakovinou. Poskytovanie vysokokvalitnej starostlivosti je však čoraz zložitejšie, nákladnejšie a menej efektívne v rýchlo sa vyvíjajúcom odvetví, akým je onkológia, a to najmä v dôsledku zásadných aktuálnych výziev ako sú dátové silá, nedostatok personálu, či fragmentácia starostlivosti.

Čo keby sme mohli využiť technológiu na sprístupnenie nových možností pre lepšiu starostlivosť o pacientov s rakovinou? Od klinických algoritmov pre stratifikáciu rizika a včasnú detekciu, cez digitálne riešenia v oblasti patológie pre presnú a včasnú diagnostiku, až po riešenia pre klinické pracovné postupy a podporu rozhodovania v rámci koordinácie multidisciplinárnej starostlivosti a personalizovaného plánovania liečby založeného na dátach, meníme spôsob, akým sa poskytuje starostlivosť o pacientov s rakovinou v rámci celého systému starostlivosti.

Nenechajte si ujsť túto príležitosť dozvedieť sa o rozrastajúcom sa navify® Oncology portfóliu od Roche Information Solutions a o tom, ako pomáha získať náskok v boji proti rakovine.

Viac informácií nájdete na: https://www.navify.com/

Registrácia na konferenciu ITAPA HEALTH & CARE 2023

rNUlife.sk / ITAPA

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.