Dobrodružná komédia Jack Mimoun a tajomný ostrov vás zoberie na nebezpečnú výpravu

Svojský hrdina všetkých zabaví v príbehu ešte svojskejšej francúzskej komédie. Už 2. marca príde do slovenských kín chrabrý Jack Mimoun a presvedčí vás o tom, že aj vy sa môžete stať dobrodruhom... alebo aspoň kýmsi, koho zaň všetci považujú!

Jackovi sa podarí prežiť osamote na nevľúdnom ostrove Val Verde a stane sa hviezdnym dobrodruhom. Kniha, ktorá rozpráva jeho príbeh, je bestsellerom a jeho televízny program láme rekordy v sledovanosti. Verejnosť ho miluje!

Potom ho však osloví tajomná Aurélie, aby ho bez jeho vedomia dostala späť na Val Verde, kde má pomôcť pri pátraní po legendárnom meči piráta La Busea. V sprievode Bruna, Jackovho ambiciózneho, no nie príliš odvážneho manažéra, a Jeana-Marca, problémového a nepredvídateľného pilota helikoptéry, budú naši dobrodruhovia čeliť mnohým nebezpečenstvám džungle počas honby za pokladom. Nečakaná skúška preverí, čo skutočne znamená byť dobrodruhom.

Hlavnej úlohy sa zhostí Malik Bentalha, u nás známy z nedávnej komédie Zamestnanec mesiaca či z filmu Taxi 5, poslednej časti obľúbenej série. Spolu s ním sa na plátne objaví napríklad aj Jérôme Commandeur, ktorý aktuálne žiari v rodinnej snímke Asterix a Obelix: Ríša stredu. Tešiť sa môžeme tiež na herečku Joséphine Japy či hercov Benoîta Magimela a Françoisa Damiensa.

Dobrodružnú komédiu Jack Mimoun a tajomný ostrov, ktorá pobaví všetkých, ktorí a ktoré by sa radi stali budúcim Indianom Jonesom, na plátna kín prinesie  distribučná spoločnosť Continental film.

Originálny názov: Jack Mimoun et les secrets de Val Verde
Krajina pôvodu: Francúzsko
Rok výroby: 2023
Žáner: komédia
Dĺžka: 104 min
Jazyková verzia: český dabing, maďarský dabing
Odporúčaná prístupnosť: tento film je nevhodný pre maloletých do 12 rokov
Formát: 2D
Réžia: Malik Bentalha, Ludovic Colbeau-Justin
Scenár: Malik Bentalha, Florent Bernard, Tristan Schulmann
Hrajú: Malik Bentalha, Joséphine Japy, Jérôme Commandeur a ďalší
Premiéra: 2. marca 2023

rNUlife.sk / Peter Gašparík, PR manažér spoločnosti Continental film

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.