Vďaka tejto aplikácii ušetrili Slováci už milióny eur

Lidl Plus spríjemňuje zákazníkom nákupy už tri roky. Zákazníci Lidla využívajú už tri roky výhody, ktoré im ponúka jedinečná digitálna lojalitná karta „Lidl Plus“. Nainštalovať si aplikáciu sa naozaj oplatí: dvakrát týždenne v nej totiž pribudnú nové zľavové kupóny. Dodatočnú zľavu je navyše možné získať pri každom nákupe v ktorejkoľvek zo 160 Lidl predajní na Slovensku.

Lidl Plus oslavuje v týchto dňoch tri roky od spustenia na Slovensku. Za ten čas bola z App Storu a Google Play stiahnutá takmer 1 600 000 krát a dlhodobo patrí medzi najsťahovanejšie aplikácie na Slovensku. Zákazníci Lidla doteraz ušetrili vďaka exkluzívnym zľavovým kupónom viac ako 20 000 000 €. Diskont pre nich pripravil takmer tri desiatky súťaží a kampaní, pričom na ďalšie skvelé novinky sa môžu tešiť už onedlho.

„S Lidl Plus máte všetko po ruke: špeciálne akcie, výhodné ponuky u našich partnerov, prehľad letákov, sumár nákupu či vyhľadávač predajní aj s odporúčaním pre najlepší čas nákupu. Jedným klikom sa dostanete do nášho online shopu a do Kuchyne Lidla. A to všetko navyše ekologicky, bez papierových kupónov či plastovej kartičky. Lidl Plus je pre nás ďalším spôsobom ako ponúknuť zákazníkom čo najlepší pomer kvality a ceny a spríjemniť im nákup v Lidli,“ vysvetlil obchodný riaditeľ diskontu Matej Prochotský.

Prvá kampaň LIDL PLUS pred 3 romi

V Lidl Plus nájde zákazník dvakrát týždenne nové a exkluzívne zľavové kupóny. Stačí si ich aktivovať kedykoľvek pred zaplatením nákupu a potom už len počas blokovania tovaru priložiť k skeneru mobilný telefón s digitálnou kartou Lidl Plus. Po každom nákupe pribudne v Lidl Plus digitálny stierací žreb s možnou dodatočnou zľavou.

Onedlho pribudne v Lidl Plus elektronická účtenka, ktorú bude mať zákazník automaticky uloženú vo svojom mobilnom telefóne a kedykoľvek sa k nej môže vrátiť. Elektronická účtenka bude využiteľná napríklad aj pri reklamácii tovaru.

Vždy aktuálne a zaujímavé informácie o spoločnosti Lidl Slovenská republika nájdete na stránkach www.lidl.sk , www.spolocenskazodpovednost.sk  a na sociálnych sieťach.

Facebook: https://www.facebook.com/lidlslovensko

Instagram: https://instagram.com/lidlsk/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC5oGq-pQRauK3TFdDa0ZPAQ

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/lidl-slovenská-republika-v-o-s-

rNUlife.sk / Tomáš Bezák, PR LIDL

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.