Februárové novinky na Disney+

Február bude na Disney+ plný napätia, vzrušenia a zvratov. Na streamovaciu službu prichádza nový uznávaný seriál Fleishman je v kaši s Jessem Eisenbergom a Claire Danesovou, ktorí si zahrali manhattanský pár prechádzajúci nepríjemným rozvodom. Fanúšikovia žánru true crime sa môžu tešiť na množstvo dokumentárnych seriálov vrátane Okres vrahov, Sieť smrti či Smrť z internátov.

Novinkou tohto mesiaca je aj film Čierny panter: Navždy Wakanda, ale aj ďalšie časti seriálov Lovci pokladov: Na hrane histórie, Star Wars: Chybná várka a Šíre nebo.

Upozorňujeme, že dostupnosť filmov a seriálov sa môže v jednotlivých krajinách líšiť a môže sa zmeniť. Nižšie uvedené údaje sú správne v čase vydania.

FLEISHMAN JE V KAŠI [FLEISHMAN IS IN TROUBLE]
22. februára | PÔVODNÝ DISNEY+ SERIÁL 
Fleishman je v kaši je príbehom nedávno rozvedeného 41-ročného Tobyho Fleishmana (Jesse Eisenberg), ktorý zrazu vkĺzne do úplne nového sveta digitálnych zoznamiek a dosiahne taký úspech, aký za mlada, pred tým, než sa na konci štúdia medicíny oženil, nikdy nezažil. Lenže práve začiatkom prvého leta jeho sexuálnej slobody jeho bývalá manželka Rachel (Claire Danesová) zrazu zmizne a zanechá mu 11-ročnú Hannah (Meara Mahoney Grossová) a deväťročného Sollyho (Maxim Swinton) bez akejkoľvek zmienky o tom, kde je a či sa plánuje vrátiť. Keď Toby balansuje medzi rodičovstvom, návratom starých priateľov Libby (Lizzy Caplanová) a Setha (Adam Brody), potenciálnym povýšením v nemocnici, na ktoré už dlho čakal a všetkými vhodnými ženami, ktoré Manhattan ponúka, uvedomí si, že nikdy nepríde na to, čo sa s Rachel stalo, ak v prvom rade nebude čeliť odpovedi na otázku, čo sa stalo s ich manželstvom.
ČIERNY PANTER: NAVŽDY WAKANDA [BLACK PANTHER: WAKANDA FOREVER]
1. februára | FILM
V najnovšom filme Čierny panter: Navždy Wakanda od štúdia Marvel musia kráľovná Ramonda (Angela Bassettová), Shuri (Letitia Wrightová), M'Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Guriraová) a Dora Milajeová (Florence Kasumbaová) bojovať, aby ochránili svoj národ pred svetovými mocnosťami po smrti kráľa T'Challu. Kým sa Wakanďania snažia prijať ďalšiu kapitolu svojich dejín, naši hrdinovia sa musia spojiť s Vojnovým psom Nakiou (Lupita Nyong'ová) a Everettom Rossom (Martin Freeman) a spoločne vydláždiť novú cestu pre kráľovstvo Wakanda. Vo filme sa predstaví Tenoch Huerta Mejía ako Namor, vládca skrytého podmorského národa, ďalej v ňom hrajú aj Dominique Thorne, Michaela Coelová, Mabel Cadenová a Alex Livinalliová.
WU-TANG: AMERICKÁ SÁGA, 3. SÉRIA [WU-TANG: AN AMERICAN SAGA]
PÔVODNÝ SERIÁL | Všetky časti naraz 2. februára
Po vydaní debutového albumu a pokračujúcom stúpaní po rebríčku slávy sledujeme Wu-Tang Clan počas obdobia piatich rokov, ako čelia rôznym prekážkam. Zatiaľ čo ostatní členovia idú svojou vlastnou cestou, aby prišli na to, kam zapadnú vo svete hudby, RZA zápasí s tým, ako s nadhľadom zvládnuť problémy, aby splnil sľub, ktorý dal svojim Wu bratom. Keď hrozí, že peniaze, sláva, ego a obchodovanie rozdelia skupinu, členovia musia nájsť spôsob, ako sa dať dokopy a upevniť svoj odkaz.
Vedeli ste, že…?

Disney+ Zlatý glóbus 2023 vyhráva: Základná škola Willarda Abbotta (Abbott Elementary) je čerstvým držiteľom Zlatého glóbusu za najlepší komediálny seriál spolu s Quintou Brunsonovou, ktorá bola ocenená za najlepší ženský herecký výkon v televíznom seriáli. Za svoje výkony boli ocenení aj Amanda Seyfriedová (Kauza Theranos, The Dropout) a Jeremy Allen White (Medveď, The Bear). Všetky tri seriály si teraz môžete pozrieť na Disney+. Druhá séria seriálov Základná škola Willarda Abbotta a Medveď sa chystá v roku 2023.

20/20 uvádza Avatar: Do hĺbky  (Avatar: The Deep Dive Edition of 20/20) je teraz dostupné na Disney+ a odhaľuje triky a kúzla, ktoré sa skrývajú za kasovým trhákom Avatar 2 aktuálne dostupnom v kinách. Aj Avatara samozrejme nájdete v službe Disney+.

Mačky na Disney+: Naučte sa niečo nové prostredníctvom Disney+, kde je množstvo dokumentárnych filmov National Geographic a Disneynature vrátane niekoľkých špeciálov o šelmách ako Wild Cats of IndiaMan Among CheetahsVládca džungle alebo Africké šelmy: Kráľovstvo odvahy.

ĎALŠIE FEBRUÁROVÉ NOVINKY NA DISNEY+


RODINKA PYŠNÝCH: HLUČNEJŠÍ A PYŠNEJŠÍ, 2. SÉRIA [THE PROUD FAMILY: LOUDER AND PROUDER] 1. februára | PÔVODNÝ DISNEY+ SERIÁL

DOGOVE DNI: CARL IDE NA RANDE [DUG DAYS: CARL´S DATE] 10. februára | PÔVODNÝ DISNEY+ ŠPECIÁL
BITKÁR [BRUISER]
24. februára  | FILM
CALL IT LOVE
22. februára  | PÔVODNÝ DISNEY+ SERIÁL
ŠÉFKUCHARI VERZUS DIVOČINA
[CHEF VS. WILD]
1. februára  | PÔVODNÝ DISNEY+ SERIÁL
SMRŤ Z INTERNÁTOV
[DEATH IN DORMS]
15. februára | PÔVODNÁ DOKUMENTÁRNA MINISÉRIA

OKRES VRAHOV [KILLING COUNTY] 8. februára  | PÔVODNÁ DOKUMENTÁRNA MINISÉRIA

SIEŤ SMRTI [WEB OF DEATH]22. februára | PÔVODNÁ DOKUMENTÁRNA MINISÉRIA
LEGENDY MARVELU  [MARVEL STUDIOS LEGENDS] 10. februára | PÔVODNÝ DISNEY+ SERIÁL Druhá séria seriálu LEGENDY rozpráva príbehy Ant-Mana, Waspa, Hanka a Janet, prvého hrdinského páru známeho ako Ant-Man a Wasp.

rNUlife.sk / Lenka Tungová, PR

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.