Bratislavské módne dni prinesú čerstvý závan jesennej kolekcie etablovaných návrhárov, šancu dajú aj mladým študentom

Bratislavské Módne Dni by Mercedes-Benz podporujú a sponzorujú slovenských módnych návrhárov, aby mohli svoje kolekcie prezentovať aj na svetových Fashion Weekoch, ako je Vienna Fashion Week.

Aj vďaka cteným partnerom projektu môžu Bratislavské módne dni prezentovať Slovenskú módu v LondýneRímePrahe atento rok aj na Bangkok Fashion Week, ako aj v iných mestách Slovenska – na Sliači. Ako je už dobrým zvykom, už po druhý krát v tomto roku, ako tomu bolo v aprílovej jar/leto kolekcii, tak tomu bude aj v septembrovej jesenno-zimnej časti BMD, kde si môžete prezrieť na vlastné oči to najlepšie, čo doma z módnej oblasti máme.

Nové tváre módnej scény

Projekt zameraný na podporu mladých talentov v oblasti módneho návrhárstva, každoročne pomáha obohatiť slovenskú módnu scénu o nové talenty. Zapojiť sa mohol každý, kto pripravil kolekciu na zadanú súťažnú tému, ktorá sa vyhlásila po skončení jarnej časti prehliadok.

O postupe do finále a víťazovi rozhoduje odborná porota zložená z odborníkov na módu, návrhárov a kreatívcov.

Počas finálového večera v septembri 2022 sa dozvieme, kto okrem atraktívneho titulu NOVÁ TVÁR MÓDNEJ SCÉNY získa množstvo hodnotných cien od partnerov projektu.

Finalisti projektu nové tváre módnej scény:

🤍Adam Ondrejka

🤍Ida Rapaičová

🤍Laura Lazarová

🤍Jakub Matiašovič

🤍Nikola Brxová

🤍Olena Minkova

🤍Sofia Plaskonisová

🤍SSŠ Kežmarok

BMD Jeseň 2021

Počas prvého dňa, kedy prebehne aj finále 13. ročníka projektu NOVE TVÁRE MÓDNEJ SCÉNY, bude medzi vzácnymi hosťami aj Patrizia Gucci, prapravnučka  Guccio Gucci, zakladateľa svetového módneho impéria Gucci.

Zaži dva dni plné slovenskej a českej módy naživo! Vstupenky si môžeš kúpiť tu: https://www.ticketportal.sk/.../Bratislavske-modne-dni-by...

rNUlife.sk / BMD

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.