O slovo na svetovej hudobnej scéne sa hlási austrálsky 16-ročný objav Charlie Mitchell

Charlie Mitchell, 16-ročný spevák z Gold Coast, zaznamenal raketový vzostup svojho debutového singlu na č. 1 v rebríčku Adult Contemporary. ESW Management môže oficiálne potvrdiť, že v produkcii Narada Michaela Waldena pôvodná pieseň Briana Evansa „Even After", ktorú Evans napísal o svojej matke, sa umiestnila na vrchole rebríčka Adult Contemporary. Jesse Stenger a Evans, ktorí boli výkonnými producentmi piesne s Charliem Mitchellom, ktorý vytvoril melódiu, boli touto správou ohromení.

Charlie Mitchell, ktorý prekonáva Micka Jaggera a Billyho Joela v rebríčkoch PlayMPE, lídra v distribúcii hudby priamo do programov rádií, sa po prvý raz na národnej úrovni objaví v Austrálii v rannej šou Studio 10 v stredu 11. mája 2022.

„V tejto chvíli sme zahltení žiadosťami. Dnes ráno nás prebudila e-mailová schránka, ktorá bola taká plná, že nám ľudia volali, že ich e-maily sa vracajú späť," povedal Stenger.

„To ma vôbec neprekvapuje," povedal Evans. „Vedel som to hneď, ako som ho videl."

Pieseň „Even After" napísal Evans jedinečným spôsobom. Prvý verš vyjadruje slová milovaného človeka, ktorý mohol niekoho nejako stratiť, zatiaľ čo druhý verš a premostenie je tom, kto s vami prestal hovoriť.

„Keď som to písal, a trvalo mi roky, kým som bol toho schopný po tragickom a predčasnom úmrtí mojej matky, vedel som, že ani ako spevák sa neviem prinútiť to zaspievať. Príliš sa ma to dotýkalo. Keď som Charlieho objavil na sociálnych sieťach, vedel som, že jeho zraniteľnosť mu dá šancu. Ľudia si to vyložia po svojom. Niekto si myslí, že je to o rozchode, niekto si myslí, že o tom, keď niekto umiera," hovorí Evans.

„Čo som nečakal, bolo, aký talentovaný bol Charlie a jeho jedinečná schopnosť „starej duše" interpretovať pieseň taký mladý. Je to naozaj výnimočné."

Slová Narada Michaela Waldena boli oveľa prostejšie: „Charlie Mitchell je vychádzajúca superstar. Som rád, že ho Brian priviedol ku mne a máme pred sebou ešte veľa práce."

Narada Michael Walden, producent, ktorý stojí za Whitney Houston, Georgeom Michaelom, Arethou Franklin, Dianou Ross, Tomom Jonesom, Stevie Wonderom, Rayom Charlesom a mnohými ďalšími superhviezdami, predstavil svetu meno Charlie Mitchell. „Charlie Mitchell je začínajúca superhviezda," povedal Walden. Walden objavil Mitchella prostredníctvom Briana Evansa, speváka, ktorého tiež produkuje, a ktorý počul Charlieho na sociálnej sieti. „V okamihu, keď som ho zazrel, vedel som, že je ďalším na rade," hovorí Evans. 

Väčšina 16-ročných detí je zaneprázdnená surfovaním po Instragame. Charlie Mitchell nahráva piesne s legendárnymi hudobnými producentmi a aktuálne predstavuje skladbu Even After.

Pieseň „Even After" si môžete stiahnuť z Apple iTunes, Spotify a kdekoľvek inde, kde sa dá stiahnuť hudba. Jeho oficiálne webové stránky sú charliemitchellmusic.com a jeho fanpage na Facebook je Facebook.com/CharlieMitchellMusic, kde mal viac ako 35 000 sledovateľov ešte predtým, ako ho Walden vôbec produkoval.

Rebríček si môžete pozrieť na: https://daily.plaympe.com/adult-contemporary-weekly-top-20-downloads/

https://daily.plaympe.com/adult-contemporary-weekly-top-20-downloads/

rNUlife.sk / ots

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.