Zažite jedinečnú módnu šou BMD naživo

Agentúra Promotion štartuje už 17. ročník najväčšieho módneho podujatia na Slovensku – Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz. Vychutnajte si aj vy naživo 25. a 26. apríla 2022 prehliadky domácich a zahraničných návrhárov na exkluzívnom mieste – novom eventovom priestore Ponton.

La Rena, Jana Polak, Zuzana Haková, Alexis Vidic’ Millinery, Juliana Brnáková, Siloe.design & Atelier Luz, ROZBORA COUTURE, Lucia Bugárová, Jana Jurčenko, Kristína Krajčovičová, Jaroslava Wurl Kocanová,  Bruu Slovakia, Rebecca Justh, Vasky, Eleonóra Gašková, Martina Vrábelová, Veronika Hložníková, Radovana Svýbová, Monika Laceková, BEPON, LOMBARDI Fashion House, Jana Pištejová, PONER, Natasha Azari, Minkova a Natalia Galagan z Ukrajiny –  to sú mená, ktoré uvidíte počas jarnej časti podujatia Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz.

„Sedemnásty ročník štartujeme na naozaj unikátnom mieste, priamo na hladine Dunaja, čo dodá podujatiu opäť neopakovateľnú atmsoféru,“ hovorí riaditeľka Agentúry Promotion a organizátorka podujatia Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz, Mária Reháková. Ako dodáva: „“Som rada, že po mesiacoch pandémie módny svet stále žije a návrhári majú stále množstvo nápadov, ktoré vám môžu ukázať naživo“.

Ak chcete zažiť Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz naživo – vstupenky nájdete v sieti Ticketportal alebo na tomto odkaze.

rNUlife.sk / BMD

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.