Majster deštrukcie Roland Emmerich opäť ničí Zem vo výpravnom sci-fi Moonfall

Najnovšia snímka s názvom MOONFALL, hollywoodskeho majstra deštrukcie Rolanda Emmericha, sa predstavuje divákom finálnou UKÁŽKOU. Tá láka na opulentný blockbuster rovnako ako na dobrodružnú vesmírnu misiu, ktorá má zachrániť život na Zemi. V hlavných úlohách sa do vesmíru vydávajú držiteľka Oscara Halle Berry (X-Men, John Wick 3, Ples príšer), Patrick Wilson (Aquaman, V zajatí démonov), John Bradley (Hra o tróny), Michael Peña (Ant-Man), či Donald Sutherland (Hunger Games).

„Medzi množstvom hrozieb, ktoré na Zem môžu prísť z vesmíru, je Mesiac pravdepodobne tým posledným, čoho by sme sa obávali. Nemohli sme sa mýliť viac... Neznáma sila vychýlila Mesiac z obežnej dráhy okolo Zeme. Poslala ho smerom, ktorý bude znamenať koniec života, ako ho poznáme. Do jeho kolízie so Zemou zostávajú iba týždne a ničivé záplavy, cunami, zemetrasenia a požiare sú len začiatok. Svet stojí na pokraji zničenia. Bývalá astronautka, teraz výkonná riaditeľka NASA Jo Fowler (Halle Berry), je presvedčená, že možno pozná kľúč k záchrane nás všetkých. Problém je, že jediní dvaja ľudia, ktorí jej veria, sú astronaut Brian Harper (Patrick Wilson) a konšpiračný teoretik K.C. Houseman (John Bradley).“

Títo nepravdepodobní hrdinovia sa vydajú na svoju poslednú misiu do vesmíru a zanechávajú za sebou všetkých, ktorých milujú, len aby zistili, že náš mesiac nie je tým, čím sa zdá. Herecké obsadenie akčného sci- fi filmu Moonfall je taktiež pôsobivé. V hlavných úlohách sa na záchrannú misiu vydávajú držiteľka Oscara Halle Berry (X-Men, John Wick 3, Ples príšer), Patrick Wilson (Aquaman, V zajatí démonov), John Bradley (Hra o tróny), Michael Peña (Ant-Man) , či Donald Sutherland (Hunger Games). Všetkých milovníkov sci-fi katastrofických filmov čaká poriadne dobrodružstvo!

ORIGINÁLNY NÁZOV: MOONFALL
PRODUKCIA: USA/ Veľká Británia / Čína
FORMÁT: 2.35 : 1 (scope), Dolby digital 2D
JAZYKOVÁ VERZIA: originál české titulky
ŽÁNER: akčný/ sci- fi/ thriller
ZVUK: 5.1 DOLBY ATMOS
MINUTÁŽ: 120 minút
PRÍSTUPNOSŤ: od 12 rokov
RÉŽIA: Roland Emmerich
SCENÁR: Roland Emmerich, Harald Kloser, Spenser Cohen
HRAJÚ: Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Michael Peňa,
Donald Sutherland a ďalší.
WEB

Veľkolepý sci-fi film od majstra blockbustrov Rolanda Emmericha (Deň nezávislosti, Deň po tom, 2012). Záhadná sila vytlačí Mesiac z obežnej dráhy okolo Zeme a pošle ho na kolízny kurz, aby ukončila život, taký ako ho poznáme. Do dopadu zostávajú len dva týždne a svet je na pokraji skazy. Ničivé záplavy, cunami, zemetrasenia a požiare sú len začiatok. Svet stojí na pokraji zničenia. Manažérka z NASA a bývalá astronautka Jo Fowlerová (Halle Berry) je ale presvedčená, že pozná kľúč k záchrane nás všetkých. Veria jej len dvaja ľudia a to kozmonaut Brian Harper (Patrick Wilson) a konšpiračný teoretik KC Houseman (John Bradley).

rNUlife.sk / Veronika Frantová, Magic Box Slovakia

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.