The Weeknd vydáva nový album. Dawn FM vyjde už 7. januára!

The Weeknd vydá v piatok o polnoci nový hudobný projekt, pôjde o štúdiový album s názvom Dawn FM. Nový album prichádza aj na pomery veľmi aktívneho The Weeknda po relatívne krátkom čase, keďže zatiaľ posledný projekt After Hours uzrel svetlo sveta v prvej polovici roka 2020. Pravdepodobne si ním bude chcieť napraviť chuť po niekoľkonásobne zrušenom americkom aj svetovom turné, v rámci ktorého mal hudobník zavítať aj do metropol blízkych Slovensku. 

The Weeknd hlási vydanie nového albumu s názvom Dawn FM, ktorý je skutočne za rohom, nový projekt bude vonku už tento piatok, 7. januára. 31-ročný hviezdny spevák týmto vyhlasením ovládol sociálne siete. The Weeknd na svojom Instagrame totiž uverejnil krátke video, v ktorom odhalil, že súčasťou pripravovaného albumu bude okrem iného komik Jim Carrey. Nezvyčajné obsadenie dopĺňajú i mená ako Quincy Jones, Lil Wayne, Oneohtrix Point Never či Tyler, The Creator.

Spomínané krátke video nám sľubuje „nový zvukový vesmír„. The Weeknd v ňom havaruje, následne je odvlečený členmi istého kultu v róbach a zrazu zostarne. Objavuje sa v klube, kde ho osloví vodca kultu a potom DJ privíta diváka na frekvencii 103,5 Dawn FM s touto poznámkou:

Ste v tme príliš dlho. Je čas vykročiť do svetla a prijať svoj osud s otvorenou náručou.

Svetová herecká megastar, Jim Carrey, si už album vypočula a je z neho nadšená. Na svojom účte na sociálnej sieti Twitter napísal: „Včera večer som počúval Dawn FM s mojím dobrým priateľom Abelom (Abel Tesfaye alias The Weeknd). Bolo to hlboké a elegantné a roztancovalo ma to po miestnosti. Som nadšený, že môžem byť súčasťou jeho symfónie.“

The Weeknd, Dawn FM a Jim Carrey

The Weeknd predtým prezradil, že sa s Jimom spriatelili približne v čase jeho 30. narodenín. Na otázku, či pandémia zničila jeho oslavy, odpovedal:

„Moje narodeniny boli tesne predtým. Oslava nebola veľká. Bolo to malé miesto. Super výstredné. Naozaj dobré. Je to miesto na Eastside, vysvietené poschodia. I hral DJ s priateľmi. Bolo tam asi sto ľudí. Zabávali sme sa a boli sme nedbalí. Myslím, že som objal každého jedného človeka v tej budove. Bol to skvelý moment. A stretol som Jima Carreyho.“

Následne tiež prezradil, že od hollywoodskej hviezdy býva len „o dve budovy nižšie„ a dodal: „Žil doslova dve budovy dole odo mňa. On mal ďalekohľad a ja som mal ďalekohľad. Pýtal sa ma: ‚Kde bývaš? Na akom poschodí bývaš?‘ Ja som mu povedal len, že bla, bla, bla, ani presne neviem. Pozerali sme sa ma seba z okien na našich ďalekohľadoch a videli sme sa navzájom.“

https://www.instagram.com/tv/CYRUVVJB9OV/

rNUlife.sk

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.