V čistom svedomí hlásam, že som čítal celú Ježišovu zvesť, hovorí YAEL vo svojej novej skladbe

Matúš Kolárovský, známy pod umeleckým menom Yael vydáva novú skladbu s názvom Zvesť, ktorá vyvoláva zimomriavky. Skladba sa už na prvé počutie vymyká klasickým hudobným stereotypom a interpreta možno počuť v rôznych polohách.

Textová zložka skladby je akousi výpoveďou interpretových vnútorných bojov, pocitov a vnemov, ale tak isto aj životných skúseností, ktorými si prešiel a zanechali v ňom nezmazateľnú stopu. Taktiež reflektuje Yaelovu cestu hudobnej kariéry, no rieši aj šikanu, ľudskú faloš a odsudzuje rasovú segregáciu. Interpret prostredníctvom skladby vyjadruje sklamanie nad ľudskou nenávisťou a skladbu Zvesť možno vnímať ako zrkadlo novodobej spoločnosti. Yael v skladbe odkazuje svojim fanúšikom, že nestráca odhodlanie a vášeň pre hudbu, ktorú miluje.

Skladba Zvesť je prológom v sérii štyroch songov, ktoré uzrú svetlo sveta ešte tento rok a každú z nich bude dopĺňať filmový vizuál.

Silnú atmosféru skladby sprevádza videoklip natočený formou one-take a svojou jednoduchosťou tak dopĺňa celkový dojem, ktorý vyvoláva už samotná skladba. Režisérom videoklipu je Martin Miko z Illuminate Production.

rNUlife.sk / Peter Zajíc - Illuminate Production

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov
(1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.