Tome s kapelou Vintage boyz vydali ďalší singel Dnes je skvelý deň

Mladý spevák a pesničkár Tome so svojou skupinou Vintage boyz vydávajú nový singel. Pesnička Dnes je skvelý deň s jednoduchým odkazom dostala na konci leta aj vizuálnu podobu. Pieseň vyjadruje nálady letného obdobia a hoci sa pomaly chýli ku koncu, Tome a Vintage boyz chcú tieto pozitívne dni pripomínať veselou energickou novinku. Len nedávno vydali singel s videoklipom Chcel by som sa narodiť skôr.

Text a melódiu skladby vytvoril líder kapely Tome a následne spolu s ostatnými členmi naaranžovali aj ďalšie nástroje. Štýlovo formácia označueje pieseň ako popovú alebo pop-punkovú, a to aj napriek tomu, že predchádzajúce skladby, ktoré kapela doteraz narahal sú prevažne rokenrolové.

Tome spolu s Vintage boyz nahrávali skladbu v Žiline v Imagine štúdiu u Juraja Straského, ktorý pesničku mixoval aj mastroval. O videoklip a aj jeho réžiu sa postaral Andrej Mores spolu s Patrikom Dorčíkom - duo, ktoré si hovorí Madcat. Videoklip má aj skrytý význam kde kapela, ktorá v pozadí stále hrá nakoniec kazí skvelý deň milovanému páru a ten ju nakoniec odoženie preč.

Skupinu TOME &  Vintage Boyz  tvoria mladí chalani z Liptova  ktorých spája najmä rocková muzika. Ich hudba ponúka surové kritické texty o dnešnej dobe ale aj texty o bežných veciach ako je láska. Moderný mladistvý prejav dopĺňa starý rock n rollový Vintage zvuk. Speváka Tomáša Mikulku môžete spoznať aj s talentovej súťaži Československá Superstar ktorej sa zúčastnil v roku 2019 a prebojoval sa až do top 20ky.

Zostavu Vintage Boyz tvoria : Dominik Lysý na elektrickej gitare , Andrej Kelčík na basgitare, Dominik Sojčák za bicími, a Tomáš Mikulka (TOME) za mikrofónom tiež s elektrickou gitarou. TOME & Vintage boyz  rozbiehajú spoločný projekt ktorý mali v pláne vydávať už minulý rok no kvôli lockdownu nebolo možné nahrávky a klipy dokončiť. Tento rok sa však môžete tešiť na ich ďalšie počiny ktoré spolu s nimi pripravuje Juraj Strásky v štúdiu imagine v Žilin

rNUlife.sk / TS

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.