Rock for People 2022 predstavuje prvú časť budúcoročného line-upu

Doteraz najväčší ročník v histórii festivalu privíta v dňoch 15. - 18. júna okrem headlinerov Biffy Clyro, Royal Blood, Fall Out Boy a Green Day také Weezer, Skillet, Sum 41, The Pretty Reckless, Black Veil Brides, As Everything Unfolds, August Burns Red, Baby Queen, Bad Nerves, Calva Louise, Cemetery Sun, Crossfaith, De Staat, Deadly Apples, Diamante, Do Nothing, Don Broco, Dope D. O. D, Dream State, Employed to Serve, Fickle Friends, For the Fallen Dreams, Grandson, Childcare, Chubby And the Gang, Ikan Hyu, Imminence, KennyHoopla, Kieff, Mayday Parade, Neck Deep, Noisy, Of Mice & Men, Poorstacy, Skynd, Sophie and the Giants, Spector, Strange Bones, The Faim, The Pale White, The Scratch, Theory, Thrash Boat a Wargasm. Špeciálny set piesní na prianie si pripravila domáca punk kapela Vypsaná Fixa.

„Tohtoročný Rock for People Hope máme úspešne za sebou a vrháme sa na prípravy presunutého "veľkého" festivalu. Zatiaľ fanúšikom oznamujeme len potvrdenú časť line-upu, ktorá už ale teraz veští historicky najsilnejší ročník RfP. Zďaleka to nie je všetko, pribudne ešte raz toľko vystupujúcich umelcov ako zo zahraničia tak i z domácej scény. Držitelia vstupeniek na rok 2020, respektíve 2021, už nemusia robiť nič, deň navyše majú ako darček od nás za svoju podporu nášmu spoločnému festivalu. A pretože sa nám podarilo rozšíriť plochy pre parkovanie a kempovanie, v pondelok znova otvárame predaj vstupeniek. Veríme, že tým urobíme radosť všetkým tým, ktorí už nedúfali, že sa už na vopred dlho vypredaný festival ešte vôbec dostanú,“ hovorí riaditeľ festivalu Michal Thomes.

Michal Thomes, organizátor RfP

Predaj limitovanej edície vstupeniek za cenu 2790 Kč / cca 109 EUR bude zahájen v pondelok 23. augusta o 10:00. Predaj kempov, parkovanie a prípadných jednodenných vstupeniek bude spustený v nasledujúcich mesiacoch.

VIAC na : www.rockforpeople.cz
www.facebook.com/rockforpeople.czechrepublic/ www.youtube.com/user/rockforpeopleTV/featured

rNUlife.sk / Anna Mašátová, PR RfP

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.