DJ Snake vydáva spolu so Selenou Gomez singel “Selfish Love”

Multiplatinový producent DJ Snake spojil svoje sily s popovou princeznou Selenou Gomez a predstavujú svoju spoločnú novinku, dvojjazyčný singel s názvom „Selfish Love“. Pieseň je jeho prvou tohtoročnou novinkou a predvádza umelcov jedinečný talent v spájaní žánrov a štýlov, pričom na elektronickej produkcii prináša skákavé rytmy latinského popu.

So svojimi zasnenými a umne trefnými textami v spojení s jemnými saxofónovými tónmi sa skladba v popredí sústreďuje na ako vždy výborný spevácky výkon Seleny Gomez, ktorá neuveriteľne jednoducho a emotívne prechádza zo španielčiny do angličtiny a späť. Skladba je v poradí druhou spoluprácou francúzskeho producenta a DJ-a s americkou speváčkou, pričom ich prvý spoločný track bol multiplatinový hit „Taki Taki“ z roku 2018. „Selfish Love“ predstavujú aj s videoklipom na YouTube, ktorý režíroval oceňovaný režisér Rodrigo Saavedra.

Chcel som vytvoriť čisto pozitívnu hudbu, aj napriek tomu, že svet prechádza obrovskou krízou. Chcel som tak namiešať všetky svoje obľúbené afro beaty a zmiešať ich s latinskou hudbou. So Selenou sme sa o tom najprv spolu bavili a rozhodli sme sa, že po „Taki Taki“ musíme dať svetu takú tú ďalšiu nádielku letnej hitovky. Keď som prvýkrát počul „Selfish Love“, pripadal som si naozaj ako v lete. Prišlo mi to prirodzené a myslím si, že sa to pekne vyvinulo,“ dopĺňa DJ Snake.

rNUlife.sk

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.