Matúš Kolárovský alias Yael vydáva debutový videoklip Made of Gold

Po pokusoch presadiť sa na hudobnej scéne v zoskupení Yinyoung spolu s Dominikom Sabotom, sa Matúš Kolárovský, známy z televíznych obrazoviek a modelingových mól, rozhodol rozbehnúť sólovú hudobnú kariéru pod umeleckým menom Yael, ktoré zohralo dôležitú úlohu nielen pri hľadaní smerovania v osobnom živote, ale aj v umeleckej tvorbe mladého interpreta.

Yael je totiž meno izraelského pôvodu a v hebrejskom preklade znamená Matúš, teda Boží dar. Pod týmto pseudonymom vydáva hudobník debutový singel Made of Gold, ktorý vznikal v období karantény v Južnej Kórei a odzrkadľuje vnútorný boj so samým sebou a okolitým svetom. Je úprimnou výpoveďou umelca, v ktorej sa snaží zhrnúť svoju životnú cestu za uplynulé obdobie, ktorá mu v živote priniesla mnoho zmien, najmä však pozitívnych.

Videoklip ku skladbe Made of Gold vznikol v dielni Illuminate Production pod vedením režiséra Martina Mika, ktorý má na svojom konte viac ako 100 nakrútených videoklipov na slovenskej hudobnej scéne. Videoklip verným spôsobom približuje divákovi atmosféru spevákových skúseností a kus cesty, ku ktorej ho nasmerovalo správne rozhodnutie.

rNUlife.sk / TS Illuminate Production

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.