MLADUČKÝ RAPER ESO A VÍŤAZKA ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT NATOČILI SPOLU KLIP!

Sympatický blondiak, ktorý začína lámať rekordy na sociálnych sieťach, vydáva v týchto dňoch riadnu namotávku. “Spolu”, ako spievajú a prezentujú fanúšikovia zakomponovaný v songu, je aj názvom tejto poslednej skladby, ktorú z hlavy len tak nedostaneš. Dosť silný je dokonca aj odkaz, v ktorom sa skladba nesie: “že práve tie obyčajné veci ako ľudia okolo nás, či len obyčajný moment, emócia sú práve tie najkrajšie aj keď si to možno neuvedomujeme” tvrdí mladučký, vždy usmiaty umelec.

Tentokrát si do videoklipu prizval len 13 ročnú bubeníčku Nikoletu Šurinovú, víťazku súťaže Česko Slovensko má talent 2018. O hudobnú produkciu a zvuk sa štandardne postaral ostrieľaný Mark Voss, ktorý už nejaký ten “milión zhliadnutí” či úspešné spolupráce v tejto branži má za sebou.

Chalani momentálne pracujú na debutovom albume, na ktorom zaznejú viacerí zaujímaví hostia. A ak to situácia v roku 2021 dovolí, vidíme sa v kluboch!

ESO:
Facebook I https://www.facebook.com/ESO.officialSK/
Instagram I https://www.instagram.com/eso_officialsk/
Youtube I https://www.youtube.com/channel/UCTql…

Mark Voss :
Facebook I https://www.facebook.com/djmarkvoss
Instagram I https://www.instagram.com/djmarkvoss
SoundCloud I https://soundcloud.com/djmarkvoss

rNUlife.sk / TS

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.