Smutná správa: Zomrel Peter Justin Topoľský

V pondelok Slovensko šokovala náhla smrť herca Štefana Kožku († 66). Netrvalo dlho a zomrela ďalšia známa osobnosť. Navždy odišiel moderátor a gurmán Peter Justin Topoľský († 59). Jeho nečakaný odchod si nikto nevie vysvetliť.

Podľa viacerých informácií sa mal Justin nakaziť koronavírusom a uzavrieť sa pred svetom vo svojom byte v Bratislave. Potvrdzuje to aj fotka, ktorú nedávno pridal na Facebook. Zverejnil SMS, v ktorej bolo písané, že mal ísť 17. decembra na PCR testy. "Netuším, čo sa stalo. Volali sme spolu minulý týždeň, bol zdravý, nič mu nebolo. Túto stredu mi poslal vianočnú pesničku," prezradila nám šokovaná Rebecca Justh, módna návrhárka, ktorá bola jeho blízkou kamarátkou. Ešte minulý týždeň spolu boli. ,,Viem, že bol izolovaný od okolia, pretože mal COVID-19. Milovaná mama musela od neho odísť, aby ju nenakazil," prezradila Rebecca.

Rebecca Justh a Peter Justin Topolský
Zdroj: Onereps / Česká editoriální fotografie / Profimedia

"Pred tromi dňami ho však úplne položilo to, keď zomrel hudobník Andrej Turok. Veľmi ťažko to prežíval. Bol to jeho blízky kamarát, s ktorým spolu aj varili," hovorí návrhárka. "Myslím si, že aj z toho mohol dostať infarkt, alebo niečo iné mu zlyhalo. Som z toho úplne v šoku," dodala Justh.

"Dnes je pre mňa veľmi smutný deň. Môj kamarát Justin P. Topolsky na tento svet pozerá už zhora. Justinku, vďaka Ti za štyridsať rokov, ktoré sme sa poznali. Prvé stretnutie mám pred očami stále. Bol si skvelý kamarát a ďakujem Ti za všetko," napísal na jeho profil na sociálnej sieti jeho kamarát Peter Krajčír.

So svojou poslednou spomienkou na Justina Topolského sa s jeho fanúšikmi podelila aj fotografka Desana Dudášová. "Čo mám napísať? Ani sama neviem a už asi nemám síl. Sakra. Pred troma dňami sme spolu volali. Hovoril mi, že je v izolácii doma a že schytal ten Covid. Justin chodil na dialýzu a v nemocnici ho dostal," napísala Dudášová na sociálnu sieť.

Podozrenie na koronavírus mal Justin už v júni tohto roka, kašľal a necítil sa dobre. Pre zdravotné problémy v minulosti skončil vtedy v ružinovskej nemocnici, kde mu opakovane robili testy. Našťastie, bol negatívny. "Som zdravý a šťastný," povedal vtedy.

rNUlife.sk / pluska

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.