Mladá talentovaná speváčka, Alžbeta Písečná,zverejnila novinku Pod striebristou dekou

Len sedemnástročná talentovaná speváčka Alžbeta Písečná, ktorú môžu televízni diváci poznať z minuloročného úspešného účinkovania v talentovej súťaži Česko Slovensko má talent či Muzikálová hviezda, predstavuje novú vianočnú pieseň s názvom Pod striebristou dekou.

Text vianočného singla napísal textár a básnik Martin Chudík a hudbu zložila Alžbeta Písečná v spolupráci s producentom Matejom "Gulasin" Guľasom. Spieva v nej o čare Vianoc, ktoré si človek najlepšie vychutná v teple domova. Piesňou chce prinavrátiť do duše pokoj, ktorý sa v priebehu roka počas hektických dní tak ľahko stráca a hodnoty Vianoc sú nám vtedy cudzie.

Aktuálne spolu so svojou kapelou pracuje na nových skladbách, ktoré chce svojim fanúšikom postupne predstaviť už čoskoro. Dovtedy môžu jej tvorbu spoznávať prostredníctvom speváčkinho Youtube kanála, na ktorom nájdu jej vlastné piesne, ale tiež niekoľko coververzií známych hitov. 

rNUlife.sk / TS

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.