Česká skupina TURBO vydáva novinku NOČNÍ DRAVCI ako darček k 40. výročiu ich existencie na scéne

Skupina TURBO vydáva po ôsmych rokoch novinkový album. Dopraje si ho k 40. výročiu svojej existencie, ktoré oslávi budúci rok. NOČNÍ DRAVCI vyšli včera 16. októbra.

Turbo novým albumom nadväzuje na to najlepšie zo svojej histórie, čo potvrdzuje aj fakt, že v šiestich z trinástich skladieb sa ku kapele vracia rockový textársky veterán Ladislav Vostárek. „Patří mu náš velký dík za to, že v sobě našel sílu a invenci s velkým nasazením pracovat na albu i po těžké životní zkoušce,“ zdôrazňuje spevák a gitarista Miroslav Chrástka a priznáva: „Noční dravce považuji za jednu z nejnáročnějších a zároveň nejkrásnějších etap svého života. Zcela upřímně – album je pro mě srdeční záležitostí bez jakýchkoliv kompromisů." 

Turbo je na albume v mimoriadne dobrej kondícii, hraje ako už roky nehralo a Chrástkovi sa definitívne podarilo vystúpiť z tieňa bývalého frontmana a tvorčieho motora skupiny, predčasne zosnulého Richarda Kybica.

Ako ostatní kolegovia z hudobnej rodiny, aj Turbo muselo preložiť všetky svoje vystúpenia na budúci rok. Noční dravci tak vyletia “len” zo sluchátok a reproduktorov.

Viac na :

http://www.turbo-rock.cz/

https://www.instagram.com/explore/tags/skupinaturbo/

rNUlife.sk / Renáta Tomášová, Warner music, Foto: Evina Schmidová

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.