Super ZOO vychádza zákazníkom v ústrety, slávnostne otvorili vynovenú prevádzku v Rači

Prítomným hosťom a zákazníkom na slávnostnom otvorení zahral a zaspieval Tomáš Bezdeda

Včera Super zoo slávnostne znovuotvorili predajňu v STOP SHOP v Bratislavskej Rači. Ako povedal Norbert Szimeth, riaditeľ Super zoo na Slovensku, zákazníkom vychádzajú v ústrety, preto predajňu zmodernizovali do najvyššieho štandardu, pričom pri rekonštrukcii dbali aj na podnety od samotných zamestnancov, či zákazníkov. Všetkých zákazníkov veľmi radi privítajú v jej veľkých, moderných a prehľadných priestoroch navrhnutých tak, aby bolo vaše nakupovanie v Super zoo zážitkom. Nezabudnite, do nedele platí zľava 15% na všetok sortiment pre každého, kto sa príde na novú predajňu pozrieť a nakúpiť si pre svojich zvieracích miláčikov.

Patrik Medlík, špecialista pre retail, Plaček Holding, Karin Majtánová, Norbert Szimeth, riaditeľ Super zoo SR a Jana Gubrická, OZ Pomáhajme spolu

Spoločnosť Super zoo, ako česko-slovenský maloobchodný reťazec, prevádzkuje na Slovensku 56 maloobchodných predajní s bohatým sortimentom pre domácich miláčikov a plánujú sa i napriek korona kríze ďalej rozširovať. Medzi ďalšie služby patrí prevádzkovanie eshopu a rýchly rozvoz objednávok v rámci Bratislavy, vydávanie magazínov pre zvieratká, či podpora charitatívnych zvieracích projektov.

"Máte radi zvieratká? Nakupovanie chovateľských potrieb je u nás zážitok! Navštívte jednu z našich mnohých predajní alebo nakúpte na e-shope! " Motto Super zoo

Otvorenie Super zoo prišla podporiť aj herečka a milovníčka zvierat Kristína Tormová

Super zoo je sieť maloobchodných predajní, ktorá na Slovensku od roku 2008 do dnešného dňa tvorí 56 predajní s plochou viac než 15 540 m2, na ktorých ponúka zákazníkom starostlivo vybrané portfólio chovateľských potrieb a krmív nadštandardnej kvality, ako aj živé zvieratá.

Norbert Szimeth, riaditeľ Super zoo na Slovensku odovzdáva šek OZ Pomáhajme spolu

Sieť predajní Super zoo Vám okrem profesionálneho poradenstva v súlade s novými poznatkami z oblasti výživy a starostlivosti o zvieratá ponúka širokú škálu chovateľských potrieb pre psy, mačky, hlodavce, vtáky ale aj akvaristické a teraristické portfólio. Najnovšie sa nanovo otvorila predajňa v bratislavskom Avione, spojená s veterinárnou klinikou Dr. Vet. Ide o pilotný projekt, ktorý sa osvedčil a spoločnosť v ňom chce pokračovať a v najbližšej dobe otvorí viac prevádzok s prepojením na veterinárnu kliniku.

rNUlife.sk / super zoo

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov
(2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.