Zajdite si na Trochu inak po práci. Už v pondelok!

Adela tentokrát v Trochu inak privíta a vyspovedá rómskeho rapera Čavalenky, freediverku Katarínu Linczényiovú a legendárneho košického sprievodcu a lokálpatriota Milana Kolcuna. Ako už pravdepodobne viete, počnúc septembrom sme s Trochu inak vkročili do nového režimu. Aby sme uspokojili záujem divákov a zároveň dodržali pravidlo o maximálnej kapacite 500 divákov, rozhodli sme sa v jeden deň "otočiť" Trochu inak dvakrát. Teda o 17.30 a 20.00.

No a na najbližší pondelok 7.septembra o 17.30 sme práve uvoľnili niekoľko desiatok vstupeniek. Hostia budú vskutku exkluzívni a ako to už v našom prípade býva, aj milo bizarní. Napokon, pre mnohých z vás budú dobre známi, keďže ide o hostí, ktorých sme mali mať už v marci.

V pondelok medzi nás zavíta skvelá hĺbková potápačka alias freediverka Katarína Linczényiová,ktorá má okrem hlbokých vôd preskúmanú aj hĺbku nášho vnútra, keďže sa venuje i mentoringu a stressmanažmentu. Raper Čavalenky k nám pre zmenu zavíta z ulice mestečka Holíč. Jeho drsné, no zároveň ľudské texty by vydali na samostatnú učebnicu Vysokej školy života. Z ulice, tentokrát košickej, k nám príde aj posledný hosť - legendárny košický sprievodca a lokálpatriot Milan Kolcun

VSTUPENKY : https://www.ticketportal.sk/event/Trochu-inak-s-Adelou-26312?idp=180931

rNUlife.sk / PR Trochu inak


Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.