Hollý pod holým nebom! Jozef Hollý sa opäť vracia k svojim fanúšikom

Výhľad na rozsvietené staré mesto a strhujúca hudobná show. Najznámejší slovenský crossover klaviristia,  ktorý je doma v každom hudobnom štýle od klasiky cez filmovú hudbu až po jazz, pop a rock ohlásil jedinú Piano Show pod holým nebom v tomto roku.

Po minuloročnej úspešnej koncertnej šnúre, kedy bolo do posledného miesta vypredaných  16 koncertov po celom Slovensku, vyráža opäť na turné.

Prvým otváracím koncertom bude práve veľkolepá Open Air Piano Show v  Bratislave, kde sa Jozef Hollý predstaví aj s 20 členným ansámblom prvotriednych umelcov vrátane sláčikového komorného orchestera.

Koncert sa odohrá v novovybudovanom kultúrnom areáli InParku za Inchebou., kde na Vás čaká jedinečný večer plný nádhernej, emóciami a energiou nabitej hudby umocnenej  nočným výhľadom na Bratislavský hrad a UFO.

Najznámejší slovenský crossover klavirista

Jozef Hollý je známy svojim nezameniteľným hudobným štýlom a prejavom, preto spojenie Mozarta s Edom Sheeranom alebo Beethovena s ACDC nie je ničím nemožným. Zaznejú však aj svetoznáme filmové melódie ako aj diela klasických hudobných velikánov v špeciálnych úpravách s jazzovými prvkami.

Nenechajte si ujsť tento výnimočný koncert svetovej kvality doma na Slovensku. Lístky v sieti Predpredaj.sk.

rNUlife.sk / Miroslava Líšková, PR

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.