Finále súťaže MISS SLOVENSKO sa uskutoční v polovici augusta

Finálový večer 25.ročníka súťaže MISS SLOVENSKO sa uskutoční 14.augusta 2020. Po presunutí termínu, ktoré bolo spôsobené mimoriadnou situáciou na Slovensku i vo svete, sa opäť všetko pripravuje na veľkolepé finále. Organizátormi sú LGM Production v spolupráci s Oklamčák Production a TV JOJ.

,,Tohtoročné finalistky sú skvelé a skutočne by si zaslúžila vyhrať každá jedna. A hoci sa MISS SLOVENSKO 2020 môže stať len jedna z nich, verím, že si 14.august skutočne užijú. Ďakujem tiež všetkým partnerom súťaže, ktorí nám pomohli pokračovať v niečom, čo má na Slovensku už 25-ročnú tradíciu,“ hovorí riaditeľ súťaže Miss Slovensko Michael Kováčik.

Miss Slovensko 2020 Výber Finalistiek, Reportáž TV JOJ 12. 2. 2020

Veľké finále bude vysielané v priamom prenose na TV JOJ. Pred augustovým finálovým večerom ich potom čaká ešte jedno, deväťdňové sústredenie v Bratislave, ktoré bude zamerané už na konkrétne prípravy programu. Ten bude mať opäť aj talentové kolo, ktoré sa po prvý raz konalo minulý rok a stretlo sa s tými najlepšími ohlasmi. ,,Do projektu nám síce nečakane zasiahla mimoriadna situácia, ale práve počas tých troch mesiacov dievčatá prišli s niekoľkými novými návrhmi, ktoré budú zrejme aj súčasťou finálového večera. Teším sa, že to nevzdali. Naopak, pochopili silu tohto projektu, ktorý ich spojil,“ doplnil Michael Kováčik, ktorý súťaž Miss Slovensko vedie od októbra 2019.

Ako bude vyzerať finálový večer 25.ročníka Miss Slovensko? Všetky podrobnosti sa budú komunikovať postupne a špeciálne prekvapenie sa chystá na augustovej tlačovej konferencii, ktorá sa už tradične uskutoční v bratislavskom hoteli DoubleTree by Hilton.

Počas finálového večera bude zvolená MISS SLOVENSKO 2020 a dve vicemiss. Udeľovať sa ale budú aj ďalšie tituly. Už na prelome marca a apríla mohli fanúšikovia dievčat online hlasovať za MISS GOSH 2020. Aktuálne na stránke reklamného partnera NUTRI FOOD PLAN pokračuje online hlasovanie o nový titul MISS TOP kondícia a onedlho sa začne aj s hlasovaním o titul HYUNDAI Miss Drive 2020 i Miss Príjemný hlas 2020, ktorú budú voliť poslucháči Rádia JEMNÉ. 

Špeciálnou kategóriou je esemeskové hlasovanie o titul EVA MISS Sympatia, ktoré bude prebiehať od júla a potrvá až do záverečných minút finálového večera 14.8.2020. Práve výťažok z tohto hlasovania je vždy venovaný na charitatívne účely. Tento rok podporí činnosť neziskovej organizácie Plamienok, ktorá je na Slovensku priekopníkom rozvoja detskej domácej paliatívnej/hospicovej starostlivosti a smútkového poradenstva a terapie pre deti a ich rodiny.

Dievčatá sa pohybujú vo vekovom rozpätí 18 až 23 rokov, pričom poradové čísla slečny dostali ako obvykle na základe ich výšky. Nádherné portréty, na ktoré sme si museli počkať o pár mesiacov dlhšie, má na svedomí skvelý fotograf a umelec Lukáš Kimlička.

Pozrite si výber 12-tich finalistiek Miss Slovensko, z ktorých jedna sa už 14. augusta bude pýšiť korunkou krásy za rok 2020. Okrem vecných cien sa víťazkám otvárajú dvere aj na svetová súťaže – MISS WORLD, MISS INTERNATIONAL a MISS SUPRANATIONAL.

1. Natália Vohláriková, Šitnava, 18

2. Kristína Víglaská, Zvolen, 20

3. Kristína Kramárová, Trenčín, 23

4. Lucia Jesenská, Vrútky, 18

5. Melanie Theresa Beňková, Borský Mikuláš, 19

6. Ivana Zvaríková, Banská Bystrica, 19

7. Natália Lopašovská, Sereď, 21

8. Leona Novoberdaliu, Bratislava, 22

9. Vanessa Šabíková, Hronský Beňadikt, 20

10. Alexandra Svrčková, Prievidza, 20

11. Viktória Špotáková, Marianka, 20

12. Viktória Podmanická, Banská Bystrica, 18

rNUlife.sk / Zuzana Čižmáriková, LGM Production

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.