Kapela Mirai spolu s raperom Majselfom prichádzajú s novinkou. Singel Chci tě mít do rána dostal novú podobu

Singel Chci tě mít do rána dostal retro podobu a šíri pozitívnu energiu. Kapela Mirai sa dala dohromady so slovenským raperom Majselfom a vznikol zábavný videoklip v netradičnom štýle. Réžie sa opäť chopil Ondřej Kudyn. Kapela tak  pozýva k ďalšiemu novému singlu z najnovšieho  a veľmi  úspešného albumu Arigató a teší sa na svojich fanúšikov na festivaloch a vypredanom jesennom turné.

Mirai
Mirai (Foto: Ondra Kudyn)

 Spojenie týchto československých umelcov vzniklo tak nejak prirodzene, a ako  hovorí Mirai : "už při prvním setkání jsme si hudebně i lidsky sedli. Majselfovu tvorbu dlouhodobě sledujeme a baví nás. Jsme na jedné vlně a ze spolupráce máme velkou radost."

Natáčanie klipu bolo na etapy, natáčalo sa v máji, a s Majselfom sa dotáčalo v júni. „Nebylo možné natočit společné scény s Majselfem kvůli zavřeným hranicím, a tak jsme čekali, až se otevřou.

„Ja osobne vnímam toto spojenie veľmi pozitívne, keď mi prišiel prvý kontakt od Mirai na spoluprácu, tak som sa veľmi potešil. Chalanov poznám z umeleckej stránky dlhšie a páči sa mi ich tvorba. V súčasnej dobe je bežné, že sa príbuzné žánre kombinujú a vznikajú mixy a táto skladba dostala znova novú polohu aj tým, že ide o spojenie Česka a Slovenska, takže sa pridala k tomu aj originalita. Z mojej strany sa spolupráca podarila na jednotku. Skladba je možno o maličký kúsok iný žáner ako robím štandardne, ale aj pri tvorbe môjho nového albumu, ktorý vyjde koncom tohto roka sú aj iné žánre, nerobí mi to problém, práve naopak, baví ma vždy niečo nové.  Táto skladba má hneď po prvom vypočutí nesmierne bavila a aj text som napísal okamžite po prvom vypočutí, takže sa teším ako sa bude páčiť aj našim fanúšikom“, hovorí raper Majself.

Majself
Majself

Nechtěli jsme další punk na mobil kvůli tomu, že celý klip je dost do retra stylizovaný, tak to bylo důležitý pro udržení konceptu,“ komentuje Mirai Navrátil. Klip režíroval ako aj ostatné  dva roky skoro všetky videoklipy Ondřej Kudyn, ktorý sa postaral opäť aj o styling, tentokrát v neobvyklom v retro štýle . Hlavnú rolu si zahrala mladá herečka Klára Miklasová. „Odehrála to úplně skvěle. Netušil jsem, že to bude tak dobrý. Bez ní by to video bylo poloviční,“hodnotí frontman Mirai.

Mirai feat. Majself - Chci tě mít do rána

Obsah obrázku kreslení

Popis byl vytvořen automaticky
Singel na stiahnutie TU

rNUlife.sk / Tomáš Karpel, Universal Music

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.