Rádio Expres už zajtra netradične ponúkne "papučový" festival slovenských hviezd

Atmosféra živých koncertov je nenahraditeľná, no v súčasnosti si hudobníci a fanúšikovia musia vystačiť s virtuálnym kontaktom na diaľku. Rádio Expres už zajtra (24.4.) prinesie svojim poslucháčom a fanúšikom slovenskej hudby sériu domácich vystúpení známych interpretov a kapiel.

V piatok 24. apríla sa každú hodinu na facebookovú stránku Rádia Expres pripojí iný slovenský interpret, zahrá z domu minikoncert a porozpráva sa s fanúšikmi. Účasť potvrdili Miro ŽbirkaSima MartausováDesmod, Peter Bič ProjectZuzana SmatanováLukáš AdamecHex a Polemic. Vystúpenia sa budú konať od 10:00 do 18:00.

Papučový festival Rádia Expres | Rádio Expres

Festival má názov Spolu doma - papučový festival a jeho cieľom je vyjadrenie spolupatričnosti, solidarity a podpory projektu Kto pomôže Slovensku. Iniciatívu na pomoc slovenským lekárom, zdravotníkom a ďalším profesiám v prvej línii boja proti koronavírusu podporilo Rádio Expres cez svoju nadáciu finančne aj priestorom vo vysielaní.

Program papučového festivalu Rádia Expres:

PIATOK 24.4.2020
10:00 - Peter Bič Project
11:00 - Sima Martausová
12:00 - Desmod
13:00 - Lukáš Adamec
14:00 - Zuzana Smatanová
15:00 - Hex
16:00 - Miro Žbirka
17:00 - Polemic

Redakcia NUlife.sk / Rádio Expres

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.