Prvý festival presúva kvôli pandémii termín! Pražský Metronome sa uskutoční až v septembri

Organizátori českého festivalu Metronome Prague - Music and Arts Fair oznámili zmenu termínu konania podujatia, ktoré sa malo uskutočniť od 18. do 20. júna, no pre šírenie nového koronavírusu sa bude konať od 17. do 19. septembra na rovnakom mieste. Všetky zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Vrátenie peňazí bude možné od polovice apríla do konca júna 2020.

"Vítame všetky mimoriadne opatrenia, ktoré sa dnes dejú. Zdravie a bezpečnosť hudobných priaznivcov, umelcov, členov organizačného tímu a ďalších ľudí, ktorí sú do realizácie Metronome Prague zapojení, sú pre nás na prvom mieste. Na prípravu festivalu sme už vynaložili mnoho úsilia a energie. Rokovali sme so stovkami umelcov, interpretov z ČR i zo sveta. Pripravovali sme festival s mnohými komerčnými partnermi a inštitúciami na čele s hlavným mestom Praha. Pre rozšírený trojdňový Metronome sme pripravili unikátny program. S novým termínom z neho vyrastie ešte magickejší zážitok. Umyte si ruky, dajte si rúška a dávajte si na seba pozor. Metronome a čaro hudby nič nezastaví," uviedli zástupcovia podujatia v oficiálnej správe.

Metronome 2020

Na sociálnej sieti Facebook zároveň potvrdili, že v súčasnosti komunikujú so všetkými potvrdenými účinkujúcimi o zmene termínu. Účasť na podujatí predtým potvrdili napríklad Beck, Skepta, Underworld, Still Corners, Alyona Alyona, Tata Bojs, Hugo Toxxx, Sampa the Great, Lenny, Tomáš Klus, FVLCRVM, Kapitán Demo, Bratři a ďalší.

Redakcia NUlife.sk / David Gaydečka, PR Metronome

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.