Nykki ukazuje umeleckú všestrannosť v novej akustickej i tanečnej verzii aktuálneho singla Lost My Mind

Speváčka s českými koreňmi Nykki pokračuje vo svojom medzinárodnom speváckom ťažení. Po debutovom singli No Cry, ktorý jej odpremiéroval americký magazín Billboard, prišla koncom minulého roka s novinkou Lost My Mind. Odvtedy stihla fanúšikom priniesť jej akustickú i tanečnú verziu a nazbierať množstvo pozitívnych recenzií.

Speváčka Nykki, zdá sa, pozná tajný recept na úspech. Znie to priam rozprávkovo – odkedy sa dala približne pred rokom na sólovú dráhu, vydala dva single a oba prekročili magickú hranicu milión vzhliadnutí na Youtube.

Aktuálnemu singlu Lost My Mind stihla od jeho vydania dať novú akustickú i tanečnú verziu. „Lost My Mind bola pôvodne napísaná ako balada, vtedy som sa do nej zamilovala. V srdci mám špeciálne miesto pre emocionálne balady a aj keď sme sa napokon rozhodli vydať Lost My Mind ako dynamickú skladbu, od začiatku som si bola istá, že ju predstavím aj v akustickej podobe. Verím, že sa páči aj mojim fanúšikom,“ hodnotí Nykki Lost My Mind v akustickom šate.

„Naopak, ako tanečný, klubový remix som si tento track vôbec nevedela predstaviť. O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď som si vypočula výsledok! Ak máte zlomené srdce alebo si prechádzate nejakým sklamaním, a ste na párty, toto je song pre vás! Budem veľmi rada, ak si remix nájde svoje miesto v kluboch.“

Vyzerá to tak, že Nykki zaujala najmä vo Veľkej Británii a v USA; viaceré britské i americké hudobné magazíny totiž aktuálne recenzujú akustickú i klubovú verziu singla Lost My Mind a o Nykki píšu ako o „umelkyni sledovanej medzi aktuálnymi svetovými popovými objavmi“. Akustickú verziu Lost My Mind exkluzívne odpremiéroval známy americký magazín Popdust, ktorý vo svojej recenzii Nykki prirovnáva k Taylor Swift a Katy Perry: „S exkluzívnou dynamikou pripomínajúcou Taylor Swift či Katy Perry, klavírna verzia skladby zachytáva bodavú bolesť zlomeného srdca...“ Popdust:

Akustická verzia Lost My Mind:

Tanečný remix Lost My Mind zase zaujal britský hudobný a šoubiznisový magazín Popscoop: „Nykki mení zlomené srdce na tanečnú hymnu v remixe najnovšieho singla Lost My Mind... Nykki je aktuálne jednou z najsľubnejších popových umelcov, dokazujúca svojou novou hudbou, že má jasnú šancu vládnuť v najbližších rokoch ako kráľovná popu.“

Tanečná verzia Lost My Mind: Popscoop:

Zatiaľ čo debut No Cry odpálil v exkluzívnej premiére americký magazín Billboard, nový singel Lost My Mind si hneď po jeho vydaní všimol prestížny britský magazín Wonderland, ktorý Nykki predstavil vo svojej pravidelnej rubrike New Noise o nových hudobných objavoch: „Niet divu, že nováčik Nykki „robí vlny“, odkedy „infiltrovala“ priemysel... Je umelkyňou na vzostupe, ukazujúc rast svojho umeleckého rozsahu s každým novým releasom.“ www.wonderlandmagazine.com/2019/12/16/nykki-interview/

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt nykki

Rok 2020 Nykki otvorila najnovším úspechom - cennou nomináciou na domácej pôde a po triumfe v zahraničí si tak získala uznanie aj doma, v Českej republike. Najpočúvanejšie české rádio Evropa2 ju nominovalo vo svojich Hudobných cenách hneď v 2 kategóriách: Speváčka roka a Objav roka.

V súčasnosti Nykki cestuje medzi Veľkou Britániou, Českou a Slovenskou republikou kvôli rozhovorom k aktuálnemu singlu Lost My Mind a súčasne začína pracovať na svojom treťom sólovom singli.

Redakciu NUlife.sk informovala Adriána Čahojová, Soul for Show

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.