VYROBENÝ PRE TEBA: to je koncertná oslava 20 rokov skupiny DESMOD!

Najväčší stage v histórii kapely, najväčšia hala v histórii kapely, najväčšia použitá zvuková a svetelná technika, špeciálni a exkluzívni gratulanti a najviac hitov v jeden večer. Takto pompézne oslávi skupina Desmod svojich 20 rokov na scéne 9.októbra na Zimnom štadióne v Bratislave.

Na Zimný štadión Ondreja Nepelu zavíta jedna z našich najobľúbenejších skupín vôbec po prvýkrát a tak si dajú na premiére poriadne záležať.

„Samozrejme nebudú chýbať naše najväčšie hity, ale v množstve, v akom sme ich ešte ani raz nehrali...Oslavovať sa totiž chystáme viac ako dvojhodinovým koncertom. A chceme tam mať hostí  - kamarátov a ľudí, ktorí nás našou kariérou sprevádzajú...Jednoducho celých dvadsať rokov od prvého albumu Desmod na jednom mieste, v jednom bode ako na dlani a v najlepšej forme a kvalite!“ fanúšikom posiela odkaz samotný headliner kapely Mario „Kully“ Kollár.

Desmod, 2020

Organizátorka Silvia Nemčovičová: „Samotný koncert dostal aj názov, ktorý ho plne vystihuje  „vyrobený pre teba“ – fanúšik skupiny Desmod. Pretože táto parafráza jedného z ich hitov najviac vystihuje, že to bude koncertná oslava ušitá na mieru každému fanúšikovi tejto nitrianskej kapely. K tomu prvotriedna zvuková a svetelné technika a dnes už neodmysliteľné LED efekty – tak ako si to DESMOD pri svojej oslave zaslúži!“

Najväčší koncert skupiny DESMOD v histórii na Zimnom štadióne v Bratislave už 9.10.2020 o 19:00hod. Vstupenky v sieti Predpredaj.sk v cenách od 19,-EUR.

Redakciu NUlife.sk informoval Ján Kakaščík, PR Foto: Tibor Kuna

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.