Netradičná dohoda medzi manželkou a milenkou - česká komédia Chlap na striedačku v slovenských kinách

Jeden muž, dve ženy a unikátna dohoda... Nová česká komédia Chlap na striedačku práve teraz prináša do našich kín hviezdne obsadený príbeh s takmer škandalóznou zápletkou. Bude môcť netradičný pakt medzi manželkou a milenkou Jiřího Langmajera fungovať? Alebo sa milostný trojuholník zrúti rýchlejšie ako domček z karát? 

Pätnásť rokov vydatá Zuzana jedného dňa zistí, že jej manžel Jiří má už dlhšiu dobu pomer s inou ženou. Zuzana neváha, rozhodne sa svoju sokyňu Lenku navštíviť a dať jej neštandardnú ponuku. Navrhne jej, aby si starostlivosť o Jirku rozdelili a urobili tak z neho „chlapa na striedačku“. Lenka po prvotnom šoku súhlasí a obe ženy predstavia tento nový spôsob života Jirkovi. Vlastne ho skôr postavia pred hotovú vec – bude striedavo tráviť jeden týždeň s manželkou a druhý s milenkou. Čo sa všetkým na začiatku zdá byť perfektným riešením situácie, sa nakoniec môže stať hromadnou nočnou morou.

Režisér Petr Zahrádka, ktorý má na svojom konte mimoriadne úspešné televízne projekty Doktor Martin, Nevinné lži č Súkromné pasce, získal pre svoj film silné herecké obsadenie. Ústrednú trojicu stvárňujú Jiří Langmajer, Ivana ChýlkováLucie Žáčková, vo vedľajších úlohách sa predstavia Iva Janžurová či Pavel Nový.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt chlap na striedačku

„Jiřího Langmajera poznám 20 rokov a v tej role som ho videl od začiatku. S Ivanou Chýlkovou a Luciou Žáčkovou sme sa profesijne stretli prvýkrát a musím povedať, že dohromady to s nimi bola krásna práca,“ hovorí režisér Zahrádka a dodáva, že nakrúcanie sa nieslo v duchu plného nasadenia všetkých zúčastnených. „Vďaka tomu, že nakrúcanie prebiehalo počas divadelných prázdnin, mali všetci čas, nikam sa nenáhlili, aj preto sme boli schopní nakrútiť film za neuveriteľných 19 dní.“

Chlap na střídačku
Česká republika, 2020, komédia 112 min.
Réžia a Scenár: Petr Zahrádka
Kamera: Marek Janda
Hrajú: Jiří Langmajer, Ivana Chýlková, Iva Janžurová, Lucie Žáčková

Redakciu NUlife.sk informoval Peter Gašparík, Continental film

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.