Český pesničkár Tomáš Pastrňák natočil na Islande atmosférický videoklip k singlu Lodička

Tomáš Pastrňák strávil na Islande približne štyridsať hodín a za tú dobu stihol úctyhodné množstvo vecí. „Okrem natáčania, presunu na lokácie, rýchleho jedla a krátkeho spánku som narazil na päť vecí, ktoré som nikde inde na svete nevidel a to som už toho precestoval pomerne dosť“, hovorí Pastrňák a dodáva: „Čierny piesok na pláži, ľadové kryhy plávajúce v mori, tulene na dohľad a tak trochu i na dosah, na nebi polárna žiara a dole krajina takmer bez stromov. Takýto Island si uchovám v pamäti.“ Divoká príroda, teplota okolo 5 stupňov Celzia, začínajúca jeseň a silný vietor. Takéto podmienky panovali na ostrove bičovanom Golfským prúdom počas filmovania.

Tomáš Pastrňák je večným optimistom, na svet nazerá s humorom a nadhľadom. Svoje dielo tvorí spoločne s básnikom Igorom Malijevským, ktorý pre neho píše väčšinu textov. Vysmiaty pesničkár doposiaľ vydal dva albumy a pozvoľna kráča k tomu tretiemu, ktoré by mohlo uzrieť svetlo sveta už na budúci rok. Úzko spolupracuje s producentom Borisom Carloffom. Na živých vystúpeniach ho ľudia môžu stretnúť v doprovode multi inštrumentalistu HERRDZa.

Viac na : https://www.facebook.com/tomaspastrnak/

Redakcia NUlife.sk

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.