Spoznali sme nominantky aktuálneho ročníka ankety SLOVENKA ROKA! Hlasovať môžete od dnes

Týždenník Slovenka v spolupráci s RTVS a so Slovenským národným divadlom odštartoval dnes predstavením nominantiek, už dvanásty ročník čitateľskej ankety SLOVENKA ROKA. Ktoré úspešné Slovenky získajú ocenenie v jednotlivých kategóriách sa dozvieme 31. mája počas slávnostného galavečera v historickej budove Slovenského národného divadla a v priamom prenose RTVS.

Aj tento rok vybrala nominačná komisia 28 úspešných Sloveniek, ktoré sú nominované v deviatich kategóriách: Biznis a manažment, Umenie a kultúra, Médiá a komunikácia, Veda a výskum, Vzdelávanie, Podpora mladých talentov, Zdravotníctvo, Šport a Charita. Okrem toho udelí nominačná komisia aj tento rok titul Absolútna Slovenka roka a Mimoriadne ocenenie za celoživotný prínos pre Slovensko.

O tom, kto získa prestížne ocenenie v jednotlivých kategóriách, rozhodnú čitatelia týždenníka Slovenka spoločne s divákmi a poslucháčmi RTVS formou SMS hlasovania, kupónov a prostredníctvom internetového hlasovania na stránkach www.slovenkaroka.sk. Hlasovanie odštartuje 7. februára a ukončí sa 29. mája 2020.

Mená víťaziek sa dozvieme 31. mája 2020 počas slávnostného galavečera, ktorý sa uskutoční v historickej budove Slovenského národného divadla v Bratislave a v priamom prenose ho odvysiela RTVS na Jednotke. Finálový večer bude patriť nielen nominovaným úspešným Slovenkám, ale aj bohatému kultúrnemu programu.

Záštitu nad týmto ročníkom ankety prevzala prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová, adeptky na ocenenie vyberala nominačná komisia v zložení: Mgr. Jaroslav Rezník, generálny riaditeľ RTVS, Peter Kováč, poverený generálny riaditeľ Slovenského národného divadla, Mgr. Mária Miková, šéfredaktorka týždenníka Slovenka, RNDr. Tomislav Jurik, Csc., generálny riaditeľ 1. Slovenskej lekárnickej akciovej spoločnosti UNIPHARMA, prof. Ing. Rudolf Sivák, PhD., prorektor Ekonomickej univerzity v Bratislave, prof. RNDr. Jaromír Pastorek, DrSc., prorektor pre vedu a výskum Slovenskej zdravotníckej univerzity, doc. MUDr. Eliška Kubíková PhD., prezidentka TOP centra podnikateliek, Ing. Mikuláš Milko, generálny riaditeľ CK Hydrotour, Ing. Vladimír Grežo, riaditeľ BKIS a Mestského divadla v Bratislave a Ing. Vladimír Bakeš, predseda predstavenstva KOOPERATIVA poisťovňa, a. s. Vienna Insurance Group

Viac o Nominovaných dámach na https://www.slovenkaroka.sk/

Redakcia NUlife.sk / Michal Bartek, PR

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.