Festival Vrbovské Vetry 2020 zverejňuje prvých potvrdených účinkujúcich a spúšťa predpredaj. Na zahriatie Mega Šnóra!

Už je to priam tradíciou, že sa začiatkom júla vo Vrbovom uskutoční ďalší, v poradí štrnásty ročník trošku bláznivého, no o to až priam netradične unikátneho hudobného festivalu, Vrbovských Vetrov.  Všetko sa tak udeje za prítomnosti preccedu i pána brata za jednotného hesla či vlastne zákazu : Zlým ľuďom vstup prísne zakázaný!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt preceda a pan brat vrbovske vetry

Zo zatiaľ potvrdených interpretov môžme spomenúť napríklad silné domáce mená ako Para, Bijou Terriér, či Medial Banana, legendárnu českú speváčku Janu Kratochvílovú, poľské folk-punkové zoskupenie Haňba, či skvelých Funny Fellows, s ktorými pocestujeme v čase na začiatok 20-teho storočia. Samozrejmosťou budú aj festivalové klasiky ako Chikilikitua, Vrbovskí Vítazi, či Karpatské Chrbáty. Festival bude rozšírený aj o zónu pre deti a prvýkrát v histórii bude program začínať už o desiatej ráno. Kompletný zoznam účinkujúcich a sprievodného programu bude včas zverejnený, ale určite nebude núdza o ďalšie zaujímavé mená a  vtipné momenty.  Veľkou zmenou prejde aj festivalová gastro zóna, v ponuke bude široká ponuka piva, vrátane pivných špeciálov z dielne pivovaru Urpíner ako aj špeciálny stánok pre abstinentov, z ktorého bude mať iste najvačšiu radosť otec festivalu Braňo Jobus. Minulosťou sa stane aj festivalová mena Vrbovský Vrb. Novinkou bude triedenie odpadu priamo na mieste o ktoré sa postará NATUR-PACK.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt preceda a pan brat vrbovske vetry

MEGA ŠNÓRA - Rozlúčka s rokom 2019 v Bratislave a Novom Meste nad Váhom

Zahrievacie zimné kolo Vetrov môžete zažit už v tento štvrtok 19.12. v bratislavskom klube Randal, kam zavítajú Karpatské Chrbáty, Kniha Jobusova ako aj nová tvár na scéne domovského mesta Vrbovských Vetrov, kapela MADratz. Táto akcia bude mať reprízu o deň neskôr aj v Novom Meste nad Váhom v klube Blue Note.

Podrobné informácie nájdete na: www.vrbovskevetry.sk

Predpredaj spustený tu: https://www.ticketlive.sk/sk/event/vrbovske-vetry-04-07-2020-vrbove

Do Vianoc je ešte možné si kúpiť vstupenky s výraznou zľavou iba za 15 eur.

Redakciu NUlife.sk informoval Whisky Miloslav Láber, PR

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.