Taliansky pop spevák NEK sa v rámci európskeho turné predstaví v Londýne

Taliansky spevák a textár NEK, vlastným menom Filippo Neviani, je populárny najmä doma v Taliansku, keďže spieva najmä v rodnej taliančine, či španielčine, no občas aj v angličtine. Nepochybne fanúšikov má nielen v Európe, ale aj celosvetovo. Nielen u nás sa preslávil v roku 2006 hitom Laura non ce a zanechal tak nezmazateľnú hudobnú stopu.

Po troch rokoch od posledného albumu Unici vydal 10. mája nový album s názvom Il mio gioco preferito ( Moja obľúbená hra, časť I ). V rámci svojho aktuálneho európskeho turné sa predstavil alebo predstaví aj v Španielsku, Nemecku, Belgicku, Švajčiarsku, Veľkej Británii, Francúzsku a samozrejme v domácom prostredí Talianska. Posledné koncerty Európskeho turné budú v Londýne a Madride. Potom sa turné vráti do Talianska.

Anglická verzia hitovky Laura non ce

Všetci jeho európski fanúšikovia budú mať možnosť vypočuť si naživo tak piesne z jeho nového albumu, ako aj hitovky, ktoré zložil a naspieval počas jeho 25 ročnej speváckej kariéry. Energický výkon spolu s úprimným nadšením podal aj počas koncertu pred vypredanou historickou arénou vo Verone (vyše 12 tis. fanúšikov).

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt nek tour

NEK počas svojej úspešnej a bohatej 25 ročnej kariéry vydal 14 albumov. Úplne prvý ešte v roku 1992 s názvom Nek. Žije v Taliansku, spolu s manželkou Patriziou Vacondio vychovávajú 9 ročnú dcéru.

Koncert NEKa v Londýne hlási takmer vypredané. Posledné voľné vstupenky ešte zoženiete napríklad na : https://www.eventim.co.uk/event/nek-o2-shepherds-bush-empire-11780187/

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt nek tour

DM / Redakcia NUlife.sk

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.