16-ročný junák zo Spiša prezentuje Slovensko v jeho najkrajšom svetle

Podľa mnohých máme na Slovensku tú najkrajšiu prírodu na svete. Našťastie máme aj mladých a šikovných ľudí, ktorý túto pravdu posunú aj za hranice našej krajiny. Jedným z nich je aj 16-ročný Jozef Mačutek.
Slovensko je nádherná fotogenická krajina. Presviedča nás o tom aj pohľad na dokonalé fotografie Jozefa Mačutka. Tento talentovaný fotograf má iba 16 rokov no to, čo dokáže s fotoaparátom v ruke vyzerá, akoby mal za sebou už desiatky rokov skúseností. A možno má jednoducho len prirodzený talent…Nech už je to akokoľvek fotografie tohto mladého spišiaka sa dostali už aj na zahraničné svetoznáme internetové portály a Jozef tak pomáha prezentovať prekrásnu prírodu nášho Slovenska. Pokochajte sa jeho výtvormi aj vy.

jozef-macutek-1 jozef-macutek-2  jozef-macutek-4 jozef-macutek-5 jozef-macutek-6 jozef-macutek-7 jozef-macutek-8 jozef-macutek-9 jozef-macutek-10 jozef-macutek-11 jozef-macutek-12 jozef-macutek-13 jozef-macutek-14 jozef-macutek-15 jozef-macutek-16 jozef-macutek-17 jozef-macutek-18 jozef-macutek-19 jozef-macutek-20

Zdroj fotografií: Jozef Mačutek

Ak chcete Jozefa podporiť môžete mu venovať svoj like na jeho Facebook-ovej stránke, alebo jeho tvorbu sledovať na Instagrame.

Za inšpiratívny zdroj ďakujeme Interez.sk

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.