Silná fotka bábätka obletela svet ...

Táto fotografia, ktorá sa nedávno objavila na internete, si získala veľkú pozornosť. Pritom ide len o jedinú fotku. V jednom obrázku však ukazuje to, aké silné sú ženy a čím všetkým si občas musia prejsť. Intímnu fotografiu vytvorila Helen Aller z Guernsey. Obrázok zachytáva matku a jej trojdňového syna, ktorý leži hneď vedľa cisárskeho rezu, ktorým prišiel na svet.

Žena, ktorá sa rozhodla zostať v anonymite, bola nútená k chirurgickému zákroku kvôli komplikáciám. “Matka bola z cisárkseho rezu vydesená, nakoniec ho však musela absolvovať,” opisuje Helen na svojom Facebooku. “Minulý týždeň ma požiadala, aby som prišla spraviť jednu fotografiu. Zachytáva jej najhoršiu nočnú moru, z ktorej sa nakoniec vykľulo to, čo zachránilo život jej dieťaťu.”

Keď sa čiernobiely obrázok objavil na internete, okamžite sa stal virálnym a obletel celý svet. Napriek tomu, že drvivá väčšina ohlasov bola pozitívna, našli sa aj takí, ktorí boli pohoršení a nahlasovali ju ako nevhodnú. Nečudujeme sa.

 

cisarsky rez dieta

 

Tento príspevok sme objavili na stránkach Doba.skDaily Mail a Bored Panda.

facebook.com/carminaphotography

foto: Helen Carmina Photography, autor: the_on

Ak vás to zaujalo a inšpirovalo, budeme radi, keď článok zdieľate na Facebooku.

Vyjadri svoj názor na článok
Odpad! Menej takýchto článkov

Loading...
Super! Viac takýchto článkov

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.